PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

"Wakacje z piłką - szukamy piłkarskich Janków"

Wtorek 30 lipca 2019 (Aktualności)

Przed nami II edycja  Wojewódzkiego Turnieju Mini Piłki Nożnej organizowanego przez Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe przy współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej i Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego.

- Eliminacje do turnieju pod nazwą "Wakacje z piłką - szukamy piłkarskich Janków" w poszczególnych podokręgach należy przeprowadzić od 4 do 25 sierpnia - informuje Prezes Zarządu Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS Andrzej Sadlok. - Turniej finałowy odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, w sobotę 7 września 2019 roku. O Patronat Honorowy nad turniejem zwróciliśmy się do Wicemarszałka Województwa Śląskiego Pana Wojciecha Kałuży.

W regulaminie czytamy, że celem rozgrywek jest wyszukiwanie utalentowanych młodych piłkarzy oraz pomoc w rozwijaniu ich predyspozycji, jak również forma wstępnej selekcji do przyszłej Kadry Śląskiego ZPN rocznika 2009.

Termin zgłoszenia w macierzystych Podokręgach lub w Śląskim Wojewódzkim Zrzeszeniu LZS poda adresem e-mail: swzlzskatowice@poczta.onet.pl mija 30 lipca. Następnie, od 4 do 25 sierpnia, zostaną rozegrane eliminacje w 12 Podokręgach, w których organizator zapewnia boisko, a koszty sędziów - także sędziów klubowych - pokrywa Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS.

 

Więcej w "CZYTAJ DALEJ"

Każdy uczestnik turniejów jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia zbiorowego Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS. Koszt dojazdu na turniej zespoły pokrywają we własnym zakresie. W zawodach udział mogą wziąć zawodnicy oraz zawodniczki z rocznika 2009 i młodsze, z przynależnością do danego klubu (uprawnienie w EXTRANECIE w module uproszczonym + legitymacja szkolna). Drużyna składa się z maksymalnie 10 zawodników, trenera i kierownika drużyny. Liczba zawodników na boisku 5 plus bramkarz. Wymiary boiska: 25x40 m. Wymiary bramek: 2x5. Piłki: nr 4. Czas gry: uzależniony od ilości drużyn w turnieju. Rzut karny: z 9 metrów. Pole bramkowe: półkole 8 metrów. Aut wykonywany nogą - wprowadzenie piłki do gry zgodnie z unifikacją PZPN. Gra bez spalonego. W zależności od ilości zgłoszonych drużyn do rozgrywek w danym Podokręgu, system - turniejowy lub pucharowy - określą organizatorzy turnieju, a także podadzą miejsce i termin zawodów. Zwycięska drużyna na szczeblu Podokręgu do turnieju finałowego ma prawo do dokooptowania maksymalnie 4 zawodników z innych drużyn biorących udział w rozgrywkach danego Podokręgu. Nagrody: dla drużyn, które wezmą udział w finale na Stadionie Śląskim przewiduje się nagrody rzeczowe, puchary i wyżywienie. Pozostałych informacji udziela Prezes Andrzej Sadlok pod numerem telefonu: 32 255-57-77 lub 693-358-302.

 

drukuj
Opublikował/a: Artur Makles
Kategoria: Aktualności
Dodano: Wtorek 30 lipca 2019 00:46:10

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy