PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› ›› Aktualności ›› TERMINARZ ŻAKÓW -- WIOSNA 2017

TERMINARZ ŻAKÓW -- WIOSNA 2017

Wtorek 9 maja 2017 (Aktualności)

UWAGA  --  Zmiana  terminu  rozpoczęcia  rozgrywek.

UWAGA  --  Na  prośbę  klubów  został  zmieniony  termin  rozpoczęcia  rozgrywek

drużyn  żaków. Rozgrywki  odbędą  się  w  terminach  --  17,24 ,31 , maja 

oraz  7  czerwca  (  środy ).  Turniej  w  Pawonkowie  z  dnia  07.06.2017  został  przełożony

na  dzień  06.06.2017  ( wtorek )  ,  godzina  17, 00

.

TERMINARZ  ŻAKÓW  --  WIOSNA  --  2017

KOLEJKA  --  1  --    17.05.2017  --  godz.  16,30  ( środa )

Turniej  w  Koszęcinie  --  mecz  --  2  x  15  minut

1.  AKADEMIA  SPORTOWA     LUBLINIEC  I    --    MLKS  WOŹNIKI

2.  AKADEMIA  SPORTOWA    LUBLINIEC  II    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

3.  AKADEMIA  SPORTOWA  LUBLINIEC  I    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

4.  AKADEMIA  SPORTOWA  LUBLINIEC  II    --    MLKS  WOŹNIKI

.

. Turniej  w  Lisowicach  --  mecz  --  2 x 15  minut

1.  SPARTA  LUBLINIEC  I    --    UNIA  LISOWICE

2.  SPARTA  LUBLINIEC  II    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

3.  SPARTA  LUBLINIEC  I    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

4.  SPARTA  LUBLINIEC  II    --    UNIA  LISOWICE

.

 Turniej  w  Zborowskie  --  mecz  --  2 x 15  minut

1.  VICTORIA  STRZEBIŃ  I    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

2.  VICTORIA  STRZEBIŃ  II    --    VICTORIA  STRZEBIŃ  I

3.  VICTORIA  STRZEBIŃ  II    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

.

 KOLEJKA  --  2  --  24.05.2017.  --  godz.  16,30  (  środa )

Turniej  w  Koszęcinie  ( gospodarz  Victoria  Strzebiń )  --  mecz  2x15  min.  NOWY  TERMIN  --  14.06.2017  --  godz. -  17,00

1.  VICTORIA  STRZEBIŃ  I    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

2.  VICTORIA  STRZEBIŃ  II    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

3.  VICTORIA  STRZEBIŃ  I    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

4.  VICTORIA  STRZEBIŃ  II    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

.

Turniej  w  Lublińcu  ( gospodarz  Akademia  Sportowa )  --  mecz  2x15  min.

1.  AKADEMIA  SPORTOWA  I    --    UNIA  LISOWICE

2.  AKADEMIA  SPORTOWA  II    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

3.  AKADEMIA  SPORTOWA  I    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

4.  AKADEMIA  SPORTOWA  II    --    UNIA  LISOWICE

.

Turniej  w  Woźnikach  --  mecz  2x15  min.

1.  SPARTA  LUBLINIEC  I    --    MLKS  WOŹNIKI

2.  SPARTA  LUBLINIEC  I    --    SPARTA  LUBLINIEC  II

3.  SPARTA  LUBLINIEC  II    --    MLKS  WOŹNIKI

.

KOLEJKA  --  3  --  31.05.2017.  --  godz.  16,30  ( środa )

Turniej  w  Pawonkowie  --  mecz  2x15  min.

1.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    AKADEMIA  SPORTOWA  I

2.  AKADEMIA  SPORTOWA  I    --    AKADEMIA  SPORTOWA  II

3.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    AKADEMIA  SPORTOWA  II

.

Turniej  w  Zborowskie  --  mecz  2x15  min.

1.  SPARTA  LUBLINIEC  I    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

2.  SPARTA  LUBLINIEC  II    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

3.  SPARTA  LUBLINIEC  I    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

4.  SPARTA  LUBLINIEC  II    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

.

Turniej  w  Woźnikach  --  mecz  2x15  min.

1.  VICTORIA  STRZEBIŃ  I    --    MLKS  WOŹNIKI

2.  VICTORIA  STRZEBIŃ  II    --    UNIA  LISOWICE

3.  VICTORIA  STRZEBIŃ  I    --    UNIA  LISOWICE

4.  VICTORIA  STRZEBIŃ  II    --    MLKS  WOŹNIKI

.

KOLEJKA  --  4  --  06.06.2017.  godz.  17,00.  ( wtorek )

Turniej  w  Pawonkowie  -- dwa  boiska  --  mecz  1x15  min

1.  MLKS  WOŹNIKI    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

2.  UNIA  LISOWICE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

3.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    MLKS  WOŹNIKI

4.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    UNIA  LISOWICE

5.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

6.  MLKS  WOŹNIKI    --    UNIA  LISOWICE

7.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

8.  UNIA  LISOWICE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

9.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    MLKS  WOŹNIKI

10. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

.

.KOLEJKA  --  4  -  07.06.2017.  godz.  17,00.  ( środa )

Turniej  w  Lublińcu  ( gospodarz  Sparta  Lubliniec )  , dwa  boiska  -  mecz  1x15

1.  AKADEMIA  SPORTOWA  I    --    VICTORIA  STRZEBIŃ  I

2.  AKADEMIA  SPORTOWA  II    --    VICTORIA  STRZEBIŃ  II

3.  SPARTA  LUBLINIEC  I    --    VICTORIA  STRZEBIŃ  I

4.  SPARTA  LUBLINIEC  II    --    VICTORIA  STRZEBIŃ  II

5..  AKADEMIA  SPORTOWA  I    --    SPARTA  LUBLINIEC  I

6.  AKADEMIA  SPORTOWA  II    --    SPARTA  LUBLINIEC  II

7.  AKADEMIA  SPORTOWA  I    --    VICTORIA  STRZEBIŃ  II

8.  AKADEMIA  SPORTOWA  II    --    VICTORIA  STRZEBIŃ  I

9.  SPARTA  LUBLINIEC  I    --    VICTORIA  STRZEBIŃ  II

10. SPARTA  LUBLINIEC  II    --    VICTORIA  STRZEBIŃ  I

11. AKADEMIA  SPORTOWA  I    --    SPARTA  LUBLINIEC  II

12.  AKADEMIA  SPORTOWA  II    --    SPARTA  LUBLINIEC  I


drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Wtorek 9 maja 2017 11:00:50

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy