PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

TERMINARZ GIER -- ORLIKI -- GR -- A

Poniedziałek 15 października 2018 (Aktualności)

SEZON    --    2018/19    --    RUNDA  JESIENNA

UWAGA  ZMIANY

UWAGA  :  Czas  gry    --    4 x 15  minut

.

KOLEJKA    --    1    --    08.09.2018    --  godzina  --  14,00  --  ( sobota )

1.  AKADEMIA    LUBLINIEC  II    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

2.  UNIA  KALETY    --    MLKS  WOŹNIKI    --    godzina  --  11,00.

3.  BŁĘKITNI  HERBY    --    SPARTA  TWORÓG    --    godzina  --  13,00

4.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --    godzina  --  12,45

5.  MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    pauza

.

KOLEJKA    --    2    --    15.09.2018  --  ( sobota )  --  godzina  --  14,00

6.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --  godzina  --  13,00  --  boisko  Śląsk  Koszęcin

7.  SPARTA  TWORÓG    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    godzina  --  11,00.

8.  MLKS  WOŹNIKI    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --  17.10.2018. - (środa) - godzina - 16.00

9.  AKADEMIA  LUBLINIEC  II    --    UNIA  KALETY

10. pauza    --    BŁĘKITNI  HERBY

.

KOLEJKA    --    3    --    19.09.2018  --  ( środa )  --  godzina  --  17,00

11. UNIA  KALETY    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --  25.09.2018  -  godzina  -  17,00

12. ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    pauza

13. SPARTA  II  LUBLINIEC    --    SPARTA  TWORÓG

14. MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    AKADEMIA  LUBLINIEC  II

15. BŁĘKITNI  HERBY    --    MLKS  WOŹNIKI

.

KOLEJKA    --    4    --    22.09.2018  -  ( sobota )  --  godzina  --  14,00

16.  pauza    --    SPARTA  II  LUBLINIEC

17.  MLKS  WOŹNIKI    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    godzina  -  10,00.

18.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    SPARTA  TWORÓG

19.  UNIA  KALETY    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW

20.  AKADEMIA  LUBLINIEC  II    --    BŁĘKITNI  HERBY

.

KOLEJKA    --    5    --    29.09.2018 - ( sobota ) - godzina - 14,00

20. SPARTA  TWORÓG    --    pauza

21. ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --   AKADEMIA  LUBLINIEC  II

22. SPARTA  II  LUBLINIEC    --    MLKS  WOŹNIKI

23. MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

24. BŁĘKITNI  HERBY    --    UNIA  KALETY    --    03.10.2018 - ( środa ) - godzina  -  17,00

.

KOLEJKA    --    6    --    06.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 14,00

25. VICTORIA  STRZEBIŃ    --    pauza

26. MLKS  WOŹNIKI    --    SPARTA  TWORÓG    --    godzina  - 10,00.

27. AKADEMIA  LUBLINIEC  II    --    SPARTA  II  LUBLINIEC  --  04.10.2018 - ( czwartek ) - godzina - 17,00

28. MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    godzina -  11,00

29. UNIA  KALETY    --    ŚLĄSK  K0SZĘCIN

.

KOLEJKA    --    7    --    13.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 14,00

30. pauza    --    MLKS  WOŹNIKI

31. BŁĘKITNI  HERBY    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    17.10,2018 - (środa) - godzina - 17,15

32. ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    godzina - 15,30

33. SPARTA  II  LUBLINIEC    --    UNIA  KALETY

34. SPARTA  TWORÓG    --    AKADEMIA  LUBLINIEC  II    --    godzina - 12,00.

Mecz  zaległy  z  II  kolejki :

8.  MLKS  WOŹNIKI    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --  17.10.2018. - (środa) - godzina - 16,00.

.

KOLEJKA    --    8    --    20.10.2018 - ( sobota) - 20.10.2018 - godzina - 14,00

35. VICTORIA  STRZEBIŃ    --    MLKS  WOŹNIKI

36. UNIA  KALETY    --    SPARTA  TWORÓG

37. MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    SPARTA  II  LUBLINIEC

38. BŁĘKITNI  HERBY    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    godzina  --  12,00

39. AKADEMIA  II  LUBLINIEC    --    pauza

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Poniedziałek 15 października 2018 10:00:31

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy