PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

Terminarz Gier - "Klasa B" - Runda Wiosenna 2017/2018

Poniedziałek 18 czerwca 2018 (Aktualności)
Terminarz Gier - Klasa B - Runda Wiosenna 2017/2018

UWAGA  --  Zmiany  --  Wyniki  --  Tabela

TERMINARZ  GIER  KLASY  --  ,, B "  --  SEZON  --  2017/18

RUNDA  WIOSENNA  --  2018

KOLEJKA  --  14  --  08.04.2018  --  godzina  --  16,00

1.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    1  :  2

2.  LKS  WIERZBIE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE    --    1  :  3

3.  DRAGON  RUSINOWICE    --    ŻWIREX  HADRA    --   3  :  4  zweryfikowano  --  0  :  4  vo

4.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    PROMIEŃ  II  GLINICA    --    3  :  2

5.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    UNIA  LISOWICE    --    2  :  4  --   boisko  RYBAKA  CIASNA

6.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    UNIA  LUBECKO    --    1  :  2

7.  pauza    --    DRON-HAR  DRONIOWICE

.

KOLEJKA  --  15  --  15.04.2018  --  godzina  --  16,00

1.  DRON-HAR  DRONIOWICE    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    0  :  3  vo

2.  DRAGON  RUSINOWICE    --    pauza

3.  ŻWIREX  HADRA    --    LKS  WIERZBIE    --    5  :  1

4.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    7  :  0

5.  UNIA  LUBECKO    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    2  :  4

6.  UNIA  LISOWICE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    2  :  3

7.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA    --    0  :  4

.

KOLEJKA  --  16  --  22.04.2018  --  godzina  --  16,00.

1.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    6  :  1

2.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE    --    2  :  1

3.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    ŻWIREX  HADRA    --    1  :  3

4.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    UNIA  LISOWICE    --    0  :  4

5.  UNIA  LUBECKO    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    1  :  0

6.  pauza    --    LKS  WIERZBIE

7.  DRAGON  RUSINOWICE    --    DRON-HAR  DRONIOWICE    --    3  :  0  vo

.

KOLEJKA  --  17  --  29.04.2018  --  godzina  --  16,00

1.  DRAGON  RUSINOWICE    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    1  :  3

2.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    ŻWIREX  HADRA    --    2  :  3

3.  UNIA  LISOWICE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    3  :  5

4.  DRON-HAR  DRONIOWICE    --    LKS  WIERZBIE    --    0  :  3  vo

5.  pauza    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

6.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    4  :  2

7.  UNIA  LUBECKO    --    PROMIEŃ  II  GLINICA    --    2  ;  4

.

KOLEJKA  --  18  --  03.05.2018  --  ( czwartek )  --  godzina  --  13,30

1.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    PŁOMIEŃ  BOROWE    --    0  :  2

2.  ŻWIREX  HADRA    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    4  :  2

3.  LKS  WIERZBIE    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    0  :  3

4.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    UNIA  LISOWICE    --    6  :  1

5.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    UNIA  LUBECKO    --    2  :  1

6.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    pauza

7.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    DRON-HAR  DRONIOWICE    --    3  :  0  vo

.

KOLEJKA  --  19  --  06.05.2018  --  godzina  --  14,00.

1.  LKS  WIERZBIE    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    1  :  5

2.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    1  :  2

3.  DRAGON  RUSINOWICE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    4  :  4

4.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    DRON-HAR  DRONIOWICE    --    3  :  0  vo

5.  pauza    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

6.  ŻWIREX  HADRA    --    PROMIEŃ  II  GLINICA    --    4  :  1

7.  UNIA  LUBECKO    --    UNIA  LISOWICE    --    2  :  4

.

KOLEJKA  --  20  --  13.05.2018  --  godzina  --  17,00

1.  UNIA  LISOWICE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE    --    7  :  0

2.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    ŻWIREX  HADRA    --    1  :  1

3.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    0  :  3

4.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    UNIA  LUBECKO    --    4  :  0

5.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    pauza

6.  DRON-HAR  DRONIOWICE    --    VICTORIA  STRZEBIN    --    0  :  3  vo

7.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    LKS  WIERZBIE    --    3  :  2

.

KOLEJKA  --  21  --  20.05.2018  --  godzina  --  17,00

1. PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    1  :  2

2.  pauza    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE

3.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    LKS  WIERZBIE    --    0  :  2

4.  DRAGON  RUSINOWICE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    0  :  2

5.  DRON-HAR  DRONIOWICE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA    --    0  :  3  vo

6.  ŻWIREX  HADRA    --    UNIA  LISOWICE    --    4  :  1

7.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    UNIA  LUBECKO    --    6  :  0

.

KOLEJKA  --  22  --  27.05.2018  --  godzina  --  17,00.

1.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    PŁOMIEŃ  BOROWE    --    1  :  0

2.  UNIA  LUBECKO    --    ŻWIREX  HADRA    --    0  :  5

3.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    2  :  0

4.  UNIA  LISOWICE    --    pauza

5.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    DRON-HAR  DRONIOWICE    --    3  :  0  vo

6.  LKS  WIERZBIE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    0  :  7

7.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    1  :  2

.

KOLEJKA  --  23  --  31.05.2018  --  ( czwartek )  --  godzina  --  15,00

1.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    3  :  1

2.  DRAGON  RUSINOWICE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    0  :  5

3.  ŻWIREX  HADRA    --    PŁOMIEŃ  BOROWE    --    6  :  0

4.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    5  :  4

5.  LKS  WIERZBIE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA    --    0  :  2

6.  DRON-HAR  DRONIOWICE    --    UNIA  LISOWICE    --    0  :  3  vo

7.  pauza    --    UNIA  LUBECKO

.

KOLEJKA  --  24  --  03.06.2018  --  godzina  --  17,00.

1.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    ŻWIREX  HADRA    --    0  :  3

2.  UNIA  LISOWICE    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    1  :  3

3.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    pauza

4.  UNIA  LUBECKO    --    DRON-HAR  DRONIOWICE    --    3  :  0  vo

5.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    LKS  WIERZBIE    --    0  :  0

6.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    2  :  0

7.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    0  :  4

.

KOLEJKA  --  25  --  10.06.2018  --  godzina  --  17,00.

1.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    3 : 0

2.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    1 : 4

3.  DRON-HAR  DRONIOWICE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE    --    0 : 3  vo

4.  pauza    --    ŻWIREX  HADRA

5.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA    --    1 : 3

6.  LKS  WIERZBIE    --    UNIA  LISOWICE    --    1 : 3

7.  DRAGON  RUSINOWICE    --    UNIA  LUBECKO    --    1 : 2

.

KOLEJKA  --  26  --  17.06.2018  --  godzina  --  17,00.

1.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    3  :  0  vo

2.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    5  :  1

3.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    pauza

4.  ŻWIREX  HADRA    --    DRON-HAR  DRONIOWICE    --    3  :  0  vo

5.  UNIA  LUBECKO    --    LKS  WIERZBIE    --    4  :  1

6.  UNIA  LISOWICE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    1  :  3

7.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    2  :  4

.

TABELA  KOŃCOWA    --    po  --  26  --  kolejce

Miejsce    Kluby                Gry / Punkty / Bramki

1.  ŻWIREX  HADRA    --    24 / 67 / 108 : 26

2.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    24 / 64 / 88 : 24

3.  UNIA  LISOWICE    --    24 / 46 / 70 : 45

4.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    24 / 42 / 62 : 51

5.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    24 / 37 / 54 : 49

6.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    24 / 36 / 53 : 45

7.  DRAGON  RUSINOWICE    --    24 / 30 / 39 : 56

8.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    24 / 29 / 44 : 47

9.  LKS  WIERZBIE    --    24 / 29 / 47 : 58

10. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    24 / 28 / 45 : 75

11. UNIA  LUBECKO    --    24 / 22 / 38 : 89

12. PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    24 / 17 / 35 : 73

13. DRON-HAR  DRONIOWICE    --    12 / 12 / 28 : 73

UWAGA :  Wyniki  muszą  być  jeszcze  zweryfikowane  przez  Wydział  Gier  --  21.06.2018

.

UWAGA  --  klub  ZIELONI  ZBOROWSKIE   występując  jako  gospodarz  grać  będzie  na  własnym  boisku  --  od  14.04.2018

klub  UNIA  LUBECKO  występując  jako  gospodarz  grać  będzie  na  boisku  PŁOMIENIA  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE.

 

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Poniedziałek 18 czerwca 2018 09:50:58

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy