PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

TERMINARZ GIER -- KLASA -- ,, B '

Piątek 8 marca 2019 (Aktualności)

SEZON  --  2018 /19  --  RUNDA  WIOSENNA  --  2019

TERMINARZ  GIER  --  KLASA  --  ,, B "

SEZON  --  2018 /19  --  RUNDA  WIOSENNA  --  2019

UWAGA  : 

1.  PROMIEŃ  II  GLINICA  --  grając  jako  gospodarz , gra  na  boisku  MECHANIKA  KOCHCICE

2.  VICTORIA  STRZEBIŃ  --  grając  jako  gospodarz ,  gra  na  boisku  UNIA  KALETY

3.  UNIA  LUBECKO  --  grając  jako  gospodarz ,  gra  na  boisku  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

.

KOLEJKA  --  12  --  07.04.2019  --  godzina  --  16,00

1.  UNIA  LUBECKO    --    LKS  WIERZBIE    --    boisko  Łagiewniki  Wielkie

2.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    boisko  Mechanik  Kochcice

3.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    DRAGON  RUSINOWICE

4.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    boisko  Unia  Kalety

5.  UNIA  LISOWICE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

6.  RYBAK  CIASNA    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

.

KOLEJKA  --  13  --  14.04.2019  --  godzina  --  16,00

1.  RYBAK  CIASNA    --    UNIA  LUBECKO

2.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    UNIA  LISOWICE

3.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

4.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

5.  DRAGON  RUSINOWICE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA

6.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    LKS  WIERZBIE

.

KOLEJKA  --  14  --  28.04.2019  --  godzina  --  16,00.

1.  UNIA  LUBECKO    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    boisko  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

2.  LKS  WIERZBIE    --    DRAGON  RUSINOWICE

3.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    boisko  MECHANIK  KOCHCICE

4.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

5.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    boisko  UNIA  KALETY

6.  UNIA  LISOWICE    --    RYBAK  CIASNA

.

KOLEJKA  --  15  --  05.05.2019  --  godzina  --  17,00.

1.  UNIA  LISOWICE    --    UNIA  LUBECKO

2.  RYBAK  CIASNA    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

3.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

4.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA

5.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    LKS  WIERZBIE

6.  DRAGON  RUSINOWICE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE

.

KOLEJKA  --  16  --  12.05.2019  --  godzina  --  17,00

1.  UNIA  LUBECKO    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    boisko  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

2.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

3.  LKS  WIERZBIE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

4.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    boisko  MECHANIK  KOCHCICE

5.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    RYBAK  CIASNA

6.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    UNIA  LISOWICE    --    boisko  UNIA  KALETY

.

KOLEJKA  --  17  --  19.05.2019  --  godzina  --  17,00

1.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    UNIA  LUBECKO    --    boisko  UNIA  KALETY

2.  UNIA  LISOWICE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

3.  RYBAK  CIASNA    --    PROMIEŃ  II  GLINICA

4.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    LKS  WIERZBIE

5.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE

6.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    DRAGON  RUSINOWICE

.

KOLEJKA  --  18  --  26.05.2019  --  godzina  --  17,00.

1.  UNIA  LUBECKO    --    ORZEŁ  PAWONKÓW     --    boisko  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

2.  DRAGON  RUSINOWICE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

3.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

4.  LKS  WIERZBIE    --    RYBAK  CIASNA

5.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    UNIA  LISOWICE    --    boisko  MECHANIK  KOCHCICE

6.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

.

KOLEJKA  --  19  --  02.06.2019  -  godzina  --  17,00

1.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    UNIA  LUBECKO

2.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    PROMIEŃ  II  GLINICA    --    boisko  UNIA  KALETY

3.  UNIA  LISOWICE    --    LKS  WIERZBIE

4.  RYBAK  CIASNA    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE

5.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    DRAGON  RUSINOWICE

6.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

.

KOLEJKA  --  20  --  09.06.2019  --  godzina  --  17,00.

1.  UNIA  LUBECKO    --    PŁOMIEŃ  BOROWE    --    boisko  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

2.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKE

3.  DRAGON  RUSINOWICE    --    RYBAK  CIASNA

4.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    UNIA  LISOWICE

5.  LKS  WIERZBIE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

6.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

.

KOLEJKA  --  21  --  16.06.2019  --  godzina  --  17,00.

1.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    UNIA  LUBECKO    --    boisko  MECHANIK  KOCHCICE

2.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    LKS  WIERZBIE

3.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    boisko  UNIA  KALETY

4.  UNIA  LISOWICE    --   DRAGON  RUSINOWICE

5.  RYBAK  CIASNA    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

6.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

.

KOLEJKA  --  22  --  23.06.2019  --  godzina  --  17,00

1.  UNIA  LUBECKO    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    boisko  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

2.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    RYBAK  CIASNA

3.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    UNIA  LISOWICE

4.  DRAGON  RUSINOWICE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

5.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

6.  LKS  WIERZBIE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Piątek 8 marca 2019 12:47:37

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy