PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

TERMINARZ GIER -- KLASA -- ,, B "

Niedziela 9 września 2018 (Aktualności)
TERMINARZ  GIER    --    KLASA    --    ,, B

 SEZON  --  2018/19

UWAGA  ZMIANY

SEZON  --  2018/19  --  RUNDA  JESIENNA

UWAGA

1.  PROMIEŃ  GLINICA  II  --  grając  jako  gospodarz  , gra  na  boisku  MECHANIKA  KOCHCICE

2.  VICTORIA  STRZEBIŃ  --  grając  jako  gospodarz  ,  gra  na  boisku  UNIA  KALETY

3.  DRAGON  RUSINOWICE  --  grając  jako  gospodarz  ,  gra  od  15.09.2018  w  soboty

.

KOLEJKA  --  1  --  19.08.2018  --  godzina  --  17,00

1.  LKS  WIERZBIE    --    UNIA  LUBECKO    --    1  :  2

2.TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA    --    5 : 1

3. DRAGON  RUSINOWICE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    2 : 1

4.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    04.11.2018

5.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    UNIA  LISOWICE    --    3 : 3

6.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    RYBAK  CIASNA    --    1 : 4

.

KOLEJKA  --  2  --  26.08.2018  --  godzina  --  17,00.

1.  UNIA  LUBECKO    --    RYBAK  CIASNA    --    3 : 4

2. UNIA  LISOWICE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    5 : 2

3. VICTORIA  STRZEBIŃ    --    PŁOMIEŃ  BOROWE    --    3 : 2

4.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    1 : 2

5.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    3 : 1

6.  LKS  WIERZBIE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    4  :  1

.

KOLEJKA  --  3  --  02.09.2018  --  godzina  --  16,00.

1. TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    UNIA  LUBECKO    --    3  :  2

2.  DRAGON  RUSINOWICE    --    LKS  WIERZBIE    --    1  :  3

3. ORZEŁ  PAWONKÓW    --     PROMIEŃ  II  GLINICA    --    6  :  1

4.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --   ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    3  :  3

5.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    3  :  5

6.. RYBAK  CIASNA    --    UNIA  LISOWICE    --    0  :  3

.

KOLEJKA  --  4  --  09.09.2018  --  godzina  --  16,00

1.  UNIA  LUBECKO    --    UNIA  LISOWICE    --    0 : 6

2.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    RYBAK  CIASNA    --    2 : 1

3. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    0 : 1

4. PROMIEŃ  II  GLINICA    --    PŁOMIEŃ  BOROWE    --    1 : 3

5. LKS  WIERZBIE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    1 : 7

6.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    2 : 1

TABELA  --  po  --  4  --  kolejce  --  09.09.2018

Miejsce / Klub                    Gry / Punkty / Bramki

1.  UNIA  LISOWICE    --    4 / 10 / 17 : 5

2.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    3 / 9 / 15 : 3

3.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    3 / 9 / 10 : 6

4.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    4 / 9 / 11 : 8

5.  RYBAK  CIASNA    --    4 / 6 / 9 : 9

6.  LKS  WIERZBIE    --    4 / 6 / 9 : 11

7.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    4 / 5 / 11 : 10

8.  DRAGON  RUSINOWICE    --    4 / 3 / 5 : 9

9.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    4 / 3 / 7 : 14

10. UNIA  LUBECKO    --    4 / 3 / 7 ; 14

11. PROMIEŃ  II  GLINICA    --    4 / 3 / 6 : 15

12. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    4 / 1 / 5 : 8

.KOLEJKA  --  5  -  16.09.2018  --  godzina  --  16,00

1.  DRAGON  RUSINOWICE    --    UNIA  LUBECKO    --    15.09.2018  --  ( sobota )

2.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE

3.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    LKS  WIERZBIE

4.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA

5.  RYBAK  CIASNA    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

6.  UNIA  LISOWICE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

.

KOLEJKA  --  6  --  23.09.2018  --  godzina  --  16,00

1. UNIA  LUBECKO    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

2.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    UNIA  LISOWICE

3. PROMIEŃ  II  GLINICA    --    RYBAK  CIASNA

4.  LKS  WIERZBIE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

5. TAJFUN HARBUŁTOWICE    --   PŁOMIEŃ BOROWE

6. DRAGON RUSINOWICE    --    ORZEŁ PAWONKÓW    --    22.09.2018  -  ( sobota )

KOLEJKA -- 7  -- 30.09.2018  -- godzina  -- 16,00

1. ORZEŁ PAWONKÓW    --   UNIA LUBECKO

2. PŁOMIEŃ BOROWE    --    DRAGON RUSINOWICE    --    29.09.2018 - ( sobota ) - boisko  Amatora  Golce

3. PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE

4.  RYBAK  CIASNA    --    LKS  WIERZBIE

5.  UNIA  LISOWICE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA

6.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

.

KOLEJKA  --  8  --  07.10.2018  --  godzina  --  15,00

1.  UNIA  LUBECKO    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

2.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    boisko  Mechanik  Kochcice

3.  LKS  WIERZBIE    --    UNIA  LISOWICE

4.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    RYBAK  CIASNA    --    godzina  --  12,00

5.  DRAGON  RUSINOWICE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    06.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 15,00

6.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

.

KOLEJKA  --  9  --  14.10.2018  --  godzina  --  15,00

1.  PŁOMIEŃ   BOROWE    --    UNIA  LUBECKO

2.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

3.  RYBAK  CIASNA    --    DRAGON  RUSINOWICE

4.  UNIA  LISOWICE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE

5. VICTORIA  STRZEBIŃ    --    LKS  WIERZBIE

6.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    PROMIEŃ  II  GLINICA

.

KOLEJKA  --  10  --  21.10.2018  --  godzina  --  15,00

1. UNIA  LUBECKO    --    PROMIEŃ  II  GLINICA

2. LKS  WIERZBIE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

3. TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    godzina - 12,00

4.  DRAGON  RUSINOWICE    --    UNIA  LISOWICE    --    20.10.2018 - (sobota) - godzina - 15,00

5.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    RYBAK  CIASNA

6.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    20.10.2018 - (sobota) - godzina - 15,00

.

KOLEJKA  --  11  --  28.10.2018  --  godzina  --  15,00

1.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --  UNIA  LUBECKO

2.  RYBAK  CIASNA    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

3.  UNIA  LISOWICE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

4.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    DRAGON  RUSINOWICE

5.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE

6.  PROMIEŃ  II  GLINICA    --    LKS  WIERZBIE

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Niedziela 9 września 2018 13:41:41

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy