PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› ›› Aktualności ›› TERMINARZ GIER -- KLASA ,, B ''

TERMINARZ GIER -- KLASA ,, B ''

Czwartek 6 kwietnia 2017 (Aktualności)

Terminarz  gier  klasy  ,, B ""  --  Sezon  --  2016 / 17 

Runda  wiosenna  --  2017.

KOLEJKA  --  12        --  02-04-2017.  --  godzina  --  16,00

1.  TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    ŻWIREX  HADRA    --    01-04-2017  --  godzina  --  15,00  --  boisko  w  Sadowie    --    2  :  1

2.  DRAGON  RUSINOWICE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE    --  01-04-2017.  --  godzina  --  16,00.    --    3  :  1

3.  DRON - HAR  DRONIOWICE    --    LKS  WIERZBIE    --    0  :  1

4.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    godzina  --  13,00    --    2  :  2

5.  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --    01.04.2017  --  godzinna  --  16,00.    --    0  :  3

6.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    pauzuje

.

KOLEJKA  --  13        --  09-04-2017.  --  godzina  --  16,00.

7.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --  TAJFUN  HARBUŁTOWICE

8.  pauzuje    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

9.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

10. VICTORIA  STRZEBIŃ    --    DRON - HAR  DRONIOWICE

11. LKS  WIERZBIE    --    DRAGON  RUSINOWICE

12. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    ŻWIREX  HADRA

.

KOLEJKA  --  14        --  23-04.2017.  --  godzina  --  16,00.

13. TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

14. ŻWIREX  HADRA    --    LKS  WIERZBIE

15. DRAGON  RUSINOWICE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ  --  22-04-2017.  --  godzina  --  16,00.

16. DRON - HAR  DRONIOWICE    --    SPARTA  II  LUBLINIEC

17. pauza    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

18. PŁOMIEŃ  BOROWE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

.

KOLEJKA  --  15        --  30-04-2017.  --  godzina  --  16,00.

19. PŁOMIEŃ  BOROWE    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE

20. PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

21. pauzuje    --    DRON - HAR  DRONIOWICE

22. SPARTA  II  LUBLINIEC    --    DRAGON  RUSINOWICE

23. VICTORIA  STRZEBIŃ    --    ŻWIREX  HADRA

24. LKS  WIERZBIE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

.

KOLEJKA  --  16        --  07-05-2016.  --  godzina  --  17,00.

25. TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    LKS  WIERZBIE

26. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

27. ŻWIREX  HADRA    --    SPARTA  II  LUBLINIEC

28. DRAGON  RUSINOWICE    --    pauzuje

29. DRON - HAR  DRONIOWICE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

30. ORZEŁ  PAWONKÓW    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

.

KOLEJKA  --  17        --  14-05-2017.  --  godzina  --  17.00.

31. ORZEŁ  PAWONKÓW    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE

32. PŁOMIEŃ  BOROWE    --    DRON - HAR  DRONIOWICE

33. PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    DRAGON  RUSINOWICE

34. pauzuje    --    ŻWIREX  HADRA   

35. SPARTA  II  LUBLINIEC    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

36. VICTORIA  STRZEBIŃ  --  LKS  WIERZBIE

.

KOLEJKA  --  18        --  21-05-2017.  --  godzina  --  17,00.

37. VICTORIA  STRZEBIŃ    --    TAJFUN  HARBUTOWICE

38. LKS  WIERZBIE    --    SPARTA  II  LUBLINIEC

39. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    pauzuje

40. ŻWIREX  HADRA    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

41. DRAGON  RUSINOWICE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE  --  20-05-2017.  --  godzina  --  17,00.

42. DRON - HAR  DRONIOWICE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

.

KOLEJKA  --  19        --  28-05-2017.  --  godzina  --  17,00.

43. DRON - HAR  DRONIOWICE    --    TAJFUN  HARBUTOWICE

44. ORZEŁ  PAWONKÓW    --    DRAGON  RUSINOWICE

45. PŁOMIEŃ  BOROWE    --    ŻWIREX  HADRA

46. PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

47. pauzuje    --    LKS  WIERZBIE

48. SPARTA  II  LUBLINIEC    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

.

KOLEJKA  --  20         --  04-06-2017.  --  godzina  --  17,00

49. TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    SPARTA  II  LUBLINIEC

50. VICTORIA  STRZEBIŃ    --    pauzuje

51. LKS  WIERZBIE    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

52.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

53. ŻWIREX  HADRA    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

54. DRAGON  RUSINOWICE    --    DRON - HAR  DRONIOWICE  --  03-06-2017.  --  godzina  --  17,00,

.

KOLEJKA  --  21        --  11-06-2017.  --  godzina  --  17,00.

55. DRAGON  RUSINOWICE    --    TAJFUN  HWRBUŁTOWICE

56. DROŃ - HAR  DRONIOWICE    --    ŻWIREX  HADRA

57. ORZEŁ  PAWONKÓW    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

58. PŁOMIEŃ  BOROWE    --    LKS  WIERZBIE

59. PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    VICTORIA  STRZEBIŃ

60. pauzuje    --    SPARTA  II  LUBLINIEC

.

KOLEJKA  --  22        --  18.-06-2017.. --  godzina  --  17,00.

61. TAJFUN  HARBUTOWICE    --    pauzuje

62. SPARTA  II  LUBLINIEC    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE

63. VICTORIA  STRZEBIŃ    --    PŁOMIEŃ  BOROWE

64. LKS  WIERZBIE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

65. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    DRON - HAR  DRONIOWICE

66. ŻWIREX  HADRA    --    DRAGON  RUSINOWICE

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Czwartek 6 kwietnia 2017 09:22:38

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy