PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

Terminarz Gier - "Klasa ,, A" - Runda Wiosenna 2017/2018

Czwartek 28 czerwca 2018 (Aktualności)
Terminarz Gier - Klasa  ,, A - Runda Wiosenna 2017/2018

UWAGA  :  ZMIANY  --  WYNIKI  --  TABELA

TERMINARZ  GIER  KLASY  --  ,, A "  --  SEZON  --  2017/18

RUNDA  WIOSENNA  --  2018

KOLEJKA  --  14  --  08.04.2018  --  godzina  --  16,00

1.  HURAGAN  JEZIORO    --    RUCH  KOCHANOWICE   --    3  :  0

2.  MECHANIK  KOCHCICE    --    BŁĘKITNI  HERBY   --    7  :  1

3.  PROMIEŃ  GLINICA    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    1  :  2

4.  UNIA  KALETY    --    ORZEŁ  PAWONKÓW   --    9  :  1

5.  SPARTA  TWORÓG    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --    1  :  5

6.  LISWARTA  LISÓW    --    POKÓJ  SADÓW    --    3  :  1

7.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    RYBAK  CIASNA    --    3  :  2

.KOLEJKA  --  15  --  15.04.2018  --  godzina  --  16,00.

1.  PROMIEŃ  GLINICA    --    UNIA  KALETY      --    0  :  3

2.  RYBAK  CIASNA    --    LISWARTA  LISÓW    --    2  :  6

3.  MECHANIK  KOCHCICE    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI       --    4  :  0

4.  BŁĘKITNI  HERBY    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ        --    1  :  2

5.  POKÓJ  SADÓW    --    HURAGAN  JEZIORO    --    5  :  2

6.  RUCH  KOCHANOWICE    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --    3  :  2

7.  SPARTA  TWORÓG    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    0  :  0

.KOLEJKA  --  16  --  22.04.2018  --  godzina  --  16,00.

1.  UNIA  KALETY    --    SPARTA  TWORÓG    --    5  :  0

2.  LISWARTA  LISÓW    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    7  :  1

3.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    4  :  1

4.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    1  :  2

5.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    POKÓJ  SADÓW    --    2  :  2

6.  HURAGAN  JEZIORO    --    RYBAK  CIASNA    --    4  :  1

7.  MECHANIK  KOCHCICE    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    1  :  2

.

KOLEJKA  --  17  --  29.04.2018  --  godzina  --  16,00.

1.  MECHANIK  KOCHCICE    --    UNIA  KALETY    --    1  :  3

2.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    LISWARTA  LISÓW    --    0  :  1

3.  RUCH  KOCHANOWICE    --    SPARTA  TWORÓG    --    5  :  1

4. PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    1  :  1

5.  BŁĘKITNI  HERBY    --    HURAGAN  JEZIORO    --   3  :  0  VO

6.  RYBAK  CIASNA    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --    2  :  3

7.  POKÓJ  SADÓW    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    3  :  0

.

KOLEJKA  --  18  --  03.05.2018  --  ( czwartek )  --  godzina  --  17,00.

1.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    2  :  0

2.  HURAGAN  JEZIORO    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    3  :  2

3.  UNIA  KALETY    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    3  :  1

4.  SPARTA  TWORÓG    --    POKÓJ  SADÓW    --    5  :  2

5..  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    RYBAK  CIASNA    --    2  :  1

6.  LISWARTA  LISÓW    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    4  :  2

7.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    1  :  5

.

KOLEJKA  --  19  --  06.05.2018  --  godzina  --  17,00.    --  UWAGA  --  Termin  obligatoryjny  --  niedziela

1.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    UNIA  KALETY    --    1  :  3

2.  MECHANIK  KOCHCICE    --     LISWARTA  LISÓW    --    1  :  1

3.  RYBAK  CIASNA    --    SPARTA  TWORÓG    2  :  0

4.  PROMIEŃ  GLINICA    --    HURAGAN  JEZIORO    5  :  1

5.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    0  :  3  vo

6.  BŁĘKITNI  HERBY    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    5  :  2

7.  POKÓJ  SADÓW    --    RUCH  KOCHANOWICE    3  :  0

.

KOLEJKA  --  20  --  13.05.2018  --  godzina  --  17,00.

1.  SPARTA  TWORÓG    --    BŁĘKITNI  HERBY    3  :  1

2.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    1  :  3

3.  UNIA  KALETY    --    POKÓJ  SADÓW    --    2  :  0

4.  RUCH  KOCHANOWICE    --    RYBAK  CIASNA    --    3  :  0

5.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    1  :  1

6.  HURAGAN  JEZIORO    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    2  :  1

7.  LISWARTA  LISÓW    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    2  :  2

.

KOLEJKA  --  21  --  20.05.2018  --  godzina  --  17,00

1.  LISWARTA  LISÓW    --    UNIA  KALETY    --    1  :  0

2.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    SPARTA  TWORÓG    --    1  :  2

3.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    HURAGAN  JEZIORO    --    4  :  0

4.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    1  :  0

5.  PROMIEŃ  GLINICA    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    1  :  0

6.  BŁĘKITNI  HERBY    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    1  :  5

7.  RYBAK  CIASNA    --    POKÓJ  SADÓW    --    3  :  7

.

KOLEJKA  --  22  --  27.05.2018  --  godzina  --  17,00.

1.  POKÓJ  SADÓW    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    9  :  1

2.  RUCH  KOCHANOWICE    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    0  :  2

3.  HURAGAN  JEZIORO    --    LISWARTA  LISÓW    --    6  :  4

4.  UNIA  KALETY    --    RYBAK  CIASNA    --    8  :  1

5.  SPARTA  TWORÓG    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    0  :  3

6.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    2  :  3

7.  SPARTA   II  LUBLINIEC    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    1  :  1

.

KOLEJKA  --  23  --  31.05.2018  --  ( czwartek )  --  godzina  --  18,00.

1.  HURAGAN  JEZIORO    --    UNIA  KALETY    --    1  :  5

2.  MECHANIK  KOCHCICE    --    SPARTA  TWORÓG    --    4  :  2 

3.  LISWARTA  LISÓW    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --    4  :  0

4.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    6  :  2

5.  PROMIEŃ  GLINICA    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    2  :  2

6.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    POKÓJ  SADÓW    --    3  :  0

7.  BŁĘKITNI  HERBY    --    RYBAK  CIASNA    --    2  :  3

.

KOLEJKA  --  24  --  03.06.2018  --  godzina  --  17,00.

1.  UNIA  KALETY    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    15  :  1

2.  RYBAK  CIASNA    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    2  :  5

3.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    LISWARTA  LISÓW    --    0  :  5

4.  POKÓJ  SADÓW    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    2  :  2

5.  RUCH  KOCHANOWICE    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    3  :  0

6.  SPARTA  TWORÓG    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    0  :  1

7.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    HURAGAN  JEZIORO    --    1  :  3

.

KOLEJKA  --  25  --  10.06.2018  --  godzina  --  17,00

1.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    UNIA  KALETY   --    0 : 4

2.  LISWARTA  LISÓW    --    SPARTA  TWORÓG    --    4 : 2

3.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    3  :  0

4.  HURAGAN  JEZIORO    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    1 : 2

5.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    4 : 2 

6.  MECHANIK  KOCHCICE    --    POKÓJ  SADÓW    --    3 : 3

7.  PROMIEŃ  GLINICA    --    RYBAK  CIASNA    --    3  :  1

.

.KOLEJKA  --  26  --  17.06.2018  --  godzina  --  17,00.

1.  UNIA  KALETY    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    0  :  0

2.  LISWARTA  LISÓW    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    2  :  4

3.  BŁĘKITNI  HERBY    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    0  :  1

4.  RYBAK  CIASNA    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    2  :  1

5.  POKÓJ  SADÓW    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    1  :  4

6.  SPARTA  TWORÓG    --    HURAGAN  JEZIORO    --    0  :  5

7.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --    3  :  0  vo

TABELA  KOŃCOWA     --    po  --  26  --  Kolejce.

Miejsce    Kluby                Gry / Punkty / Bramki

1.  UNIA  KALETY    --    26 / 71 / 114 : 16

2.  LISWARTA  LISÓW    --    26 / 62 / 98 : 45

3.  PROMIEŃ  GLINICA    --    26 / 53 / 69 : 29

4.  HURAGAN  JEZIORO    --    26 / 45 / 65 : 69

5.  MECHANIK  KOCHCICE    --    26 / 38 / 58 : 51

6.  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    26 / 38 / 57 : 40

7.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    26 / 38 / 54 : 67

8.  RUCH  KOCHANOWICE    --    26 / 34 / 55 : 71

9.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    26 / 33 / 40 : 50

10. POKÓJ  SADÓW    --    26 / 31 / 63 : 57

11. SPARTA  TWORÓG    --    26 / 27 / 47 : 77

12. BŁĘKITNI  HERBY    --    26 / 21 / 41 : 97

13. ORZEŁ  PAWONKÓW    --    26 / 20 / 43  :  88

14.  RYBAK  CIASNA    --    26 / 17 / 37  :  81

 

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Czwartek 28 czerwca 2018 09:24:15

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy