PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

TERMINARZ GIER -- KLASA -- ,, A "

Środa 17 października 2018 (Aktualności)
TERMINARZ  GIER    --    KLASA    --    ,, A

SEZON  --  2018/19

UWAGA  ZMIANY

TERMINARZ  GIER  KLASY  ,, A " 

SEZON  --  2018/19  --  RUNDA  JESIENNA

Wykaz  drużyn  którzy  jako  gospodarz  grają  w  soboty.

1.  JEDNOŚĆ  BORONÓW

2.  PROMIEŃ  GLINICA    --    na  boisku  Rybaka  Ciasna

3.  ŻWIREX  HADRA

4.  BŁĘKITNI  HERBY

5.  HURAGAN  JEZIORO

6.  MECHANIK  KOCHCICE

7.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN

8.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI

9.  SPARTA  TWORÓG

.

KOLEJKA  --  1  --  19.08.2018  --  godzina  --  17,00

1. ŻWIREX  HADRA    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    6  :  3

2.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    HURAGAN  JEZIORO    --    4  :  3

3.  JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI

4.  LISWARTA  LISÓW    --    SPARTA  II  LUBLINIEC

5.  MECHANIK  KOCHCICE    --    SPARTA  TWORÓG

6.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    RUCH  KOCHANOWICE

7.  POKÓJ  SADÓW    --    PROMIEŃ  GLINICA

.

KOLEJKA  --  2  --  26.08.2018  --  godzina  --  17,00.

1.  BŁĘKITNI  HERBY    --    PROMIEŃ  GLINICA

2.  RUCH  KOCHANOWICE    --    POKÓJ  SADÓW

3. SPARTA  TWORÓG    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ

4.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    MECHANIK  KOCHCICE

5.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    LISWARTA  LISÓW

6.  HURAGAN  JEZIORO    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW

7.  ŻWIREX  HADRA    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

.

KOLEJKA  --  3  --  02.09.2018  --  godzina    --    16,00

1.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    01.09.2018

2.  JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    ŻWIREX  HADRA    --    01.09.2018

3.  LISWARTA  LISÓW    --    HURAGAN  JEZIORO    --    18.11.2018    --    godzina    --    14,00.

4.  MECHANIK  KOCHCICE    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    01.09.2018

5.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    SPARTA  II  LUBLINIEC

6.  POKÓJ  SADÓW    --    SPARTA  TWORÓG

7.  PROMIEŃ  GLINICA    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    01.09.2018

.

KOLEJKA  --  4  --  09.09.2018  --  godzina  --  16,00.

1. BŁĘKITNI  HERBY    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    08.09.2018 - ( sobota )

2. SPARTA  TWORÓG    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    08.09.2018 - ( sobota )

3.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --   POKÓJ  SADÓW    --    08.09.2018 - ( sobota )

4.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    08.09.2018 - ( sobota )

5.  HURAGAN  JEZIORO    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    08.09.2018

6.  ŻWIREX  HADRA    --    LISWARTA  LISÓW    --    17.11.2018 - ( sobota )

7.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    08.09.2018 - ( sobota )

.

KOLEJKA  --  5  --  16.09.2018  --  godzina  --  16,00.

1. JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    15.09.2018   --  ( sobota )

2.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    LISWARTA  LISÓW    --    19.09,2018  -  ( środa ) --  godzina  --  17,30  --  zmiana  gospodarza

3.  MECHANIK  KOCHCICE    --    ŻWIREX  HADRA    --    15.09.2018  --  ( sobota )

4.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    HURAGAN  JEZIORO

5. POKÓJ  SADÓW    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI

6.  PROMIEŃ  GLINICA    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --    15.09.2018  --  (sobota )  - boisko  Rybaka  Ciasna

7.  RUCH  KOCHANOWICE    --    SPARTA  TWORÓG

.

KOLEJKA  --  6  --  23.09.2018  --  godzina  --  .16,00

1.  BŁĘKITNI  HERBY    --    SPARTA  TWORÓG    --    22.09.2018 - ( sobota )

2.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    godzina  -  17,30

3.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    22.09.2018  -  ( sobota )

4.  HURAGAN  JEZIORO    --    POKÓJ  SADÓW    --    22.09.2018  -  ( sobota )

5.  ŻWIREX  HADRA    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    22.09.2018  -  ( sobota )

6.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    22.09.2018  -  ( sobota )

7. JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    LISWARTA  LISÓW    --    22.09.2018  -  ( sobota )

.

KOLEJKA  --  7  --  30.09.2018  --  godzina  --  16,00

1.  LISWARTA  LISÓW    --    BŁĘKITNI  HERBY

2.  MECHANIK  KOCHCICE    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    29.09.2018 - ( sobota )

3.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

4.  POKÓJ  SADÓW    --    ŻWIREX  HADRA

5. PROMIEŃ  GLINICA    --    HURAGAN  JEZIORO    --    29.09.2018 - ( sobota ) - boisko  Rybaka  Ciasna

6. RUCH  KOCHANOWICE    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI

7.  SPARTA  TWORÓG    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --    29.09.2018 - ( sobota )

.

KOLEJKA  --  8  --  07.10.2018  --  godzina  --  15,00

1.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    06.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 16,00 - zmiana  gospodarza

2.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    SPARTA  TWORÓG    --    06.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 15,00.

3.  HURAGAN  JEZIORO    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    06.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 15,00.

4.  ŻWIREX  HADRA    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    06.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 15,00

5.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    POKÓJ  SADÓW    --    06.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 15,00.

6.  JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    06.10.2018 - godzina - 15,00.

7.  LISWARTA  LISÓW    --    MECHANIK  KOCHCICE

.

KOLEJKA  --  9  --  14.10.2018  --  godzina  --  15,00

1.  MECHANIK  KOCHCICE    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    13.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 15,00

2.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    LISWARTA  LISÓW

3.  POKÓJ  SADÓW    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW

4.  PROMIEŃ  GLINICA  --  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    13.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 12,00

5.  RUCH  KOCHANOWICE    --    ŻWIREX  HADRA

6.  SPARTA  TWORÓG    --    HURAGAN  JEZIORO    --    13.10.2018 - ( sobota ) - godzina - 15,00

7.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI

.

KOLEJKA  --  10  --  21.10.2018  --  godzina  --  15,00.

1.  BŁĘKITNI  HERBY    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    20.10.2018 - (sobota) - godzina - 15,00.

2.  HURAGAN  JEZIORO    --    SPARTA  II  LUBLINIEC    --    20.10.2018 - (sobota) - godzina - 15,00

3.  ŻWIREX  HADRA    --    SPARTA  TWORÓG    --    20.10.2018 - (sobota) -  godzina - 15,00.

4.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    20.10.2018 - (sobota) - godzina - 15,00.

5.  JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    20.10.2018 - (sobota) - godzina - 15,00

6. LISWARTA  LISÓW    --    POKÓJ  SADÓW

7.  MECHANIK  KOCHCICE    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    20.10.2018 - (sobota) - godzina - 15,00

.

KOLEJKA  --  11  --  28.10.2018  --  godzina  --  15,00

1.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --   BŁĘKITNI  HERBY

2.  POKÓJ  SADÓW    --    MECHANIK  KOCHCICE

3.  PROMIEŃ  GLINICA    --    LISWARTA  LISÓW

4.  RUCH  KOCHANOWICE    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW

5.  SPARTA  TWORÓG    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

6.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    ŻWIREX  HADRA

7.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    HURAGAN  JEZIORO

.

KOLEJKA  --  12  --  04.11.2018  --  godzina  --  14,00

1.  BŁĘKITNI  HERBY    --    HURAGAN  JEZIORO

2.  ŻWIREX  HADRA    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI

3.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    SPARTA  II  LUBLINIEC

4.  JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    SPARTA  TWORÓG

5.  LISWARTA  LISÓW    --    RUCH  KOCHANOWICE

6.  MECHANIK  KOCHCICE    --    PROMIEŃ  GLINICA

7.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    POKÓJ  SADÓW

.

KOLEJKA  --  13  --  11.11.2018  --  godzina  --  14,00

1.  POKÓJ  SADÓW    --   BŁĘKITNI  HERBY    

2.  PROMIEŃ  GLINICA    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ

3.   RUCH  KOCHANOWICE    --    MECHANIK  KOCHCICE

4.  SPARTA  TWORÓG    --    LISWARTA  LISÓW

5.  SPARTA  II  LUBLINIEC    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW

6.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

7.  HURAGAN  JEZIORO    --    ŻWIREX  HADRA

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Środa 17 października 2018 12:23:12

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy