PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› ›› Aktualności ›› TERMINARZ GIER -- KLASA ,, A ''

TERMINARZ GIER -- KLASA ,, A ''

Sobota 29 kwietnia 2017 (Aktualności)

Sezon  --  2016/17  --  Wiosna  --  2017

TERMINARZ  GIER  KLASY  --  ,, A ''  --  SEZON  2016/17

RUNDA  WIOSENNA  --  2017

KOLEJKA  --  14        --    02.04.2017  --  godzina  --  16,00

1.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    POKÓJ  SADÓW    --    1  :  6

2.  UNIA  KALETY  II    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    3  :  1

3..  BŁĘKITNI  HERBY    --    SPARTA  TWORÓG     --          2017.04.01.    --  godzina  --  16,00    --  1  :  2

4.  HURAGAN  JEZIORO    --    RYBAK  CIASNA    --                 2017.04.01.    --  godzina  --  16,00    --    1  :  2

5.  UNIA  LISOWICE     --    RUCH  KOCHANOWICE    --    3  :  0  vo

6.  MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    PROMIEŃ  GLINICA     --    1  :  0

7.  MECHANIK  KOCHCICE     --    ORZEŁ  PSARY - BABIENICA     --    2  :  5

.

KOLEJKA  --  15        --  09.04.2017  --  godzina  --  16,00

8.  MECHANIK  KOCHCICE    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    1 : 1

9.  ORZEŁ  PSARY - BABIENICA    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --  2017.04.08.  --  godzina  --  16,00.    --    4 : 1

10. UNIA  LISOWICE    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    2 : 2 

11. RUCH  KOCHANOWICE    --    HURAGAN  JEZIORO    --    1 : 3

12. RYBAK  CIASNA    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    0 : 0

13. SPARTA  TWORÓG    --    UNIA  KALETY  II    --    2017.04.08.  --  godzina  --  16,00    --    2 : 0

14. ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    POKÓJ  SADÓW    --    2017.04.08.  --  godzina  --  16,00.    --    2 : 4

.

KOLEJKA  --  16        --  23.04.2017.  --  godzina  --  16,00     --    ZMIANA  TERMINÓW

15.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    4 : 1

16.  POKÓJ  SADÓW    --    SPARTA  TWORÓG    --    07.06.2017  --  godz.  --  18,00.

17.  UNIA  KALETY  II    --    RYBAK  CIASNA     --    07.06.2017  --  godz.  --  18,00.

18.  BŁĘKITNI  HERBY    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    07.06.2017  --  godzina  --  18,00.

19.  HURAGAN  JEZIORO    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    07.06.2017  --  godzina  --  18,00. 

20.  UNIA  LISOWICE    --    ORZEŁ  PSARY - BABIENICA     0 : 4

21.  MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    07.06.2017  --  godz.  --  18,00.

.

KOLEJKA  --  17        --  30.04.2017.  --  godzina  --  16,00

22.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW   

23.  MECHANIK  KOCHCICE    --    UNIA  LISOWICE   

24.  ORZEŁ  PSARY - BABIENICA    --    HURAGAN  JEZIORO    --    2017.04.29.  --  godzina  --  16,00    --    1 : 0

25.  PROMIEŃ  GLINICA    --    BŁĘKITNI  HERBY   

26.  RUCH  KOCHANOWICE    --    UNIA  KALETY  II   

27.  RYBAK  CIASNA    --   POKÓJ  SADÓW    

28.  SPARTA  TWORÓG    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    2017.04.29.  --  godzina  --  16,00.

.

KOLEJKA  --  18        (  środa )  --  2017.05.03.  --  godzina  --  17,00.

29.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    SPARTA  TWORÓG

30.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    RYBAK  CIASNA

31.  POKÓJ  SADÓW    --    RUCH  KOCHANOWICE

32.  UNIA  KALETY  II    --    PROMIEŃ  GLINICA

33.  BŁĘKITNI  HERBY    --    ORZEŁ  PSARY - BABIENICA

34.  HURAGAN  JEZIORO    --    MECHANIK  KOCHCICE

35.  UNIA  LISOWICE    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW

.

KOLEJKA  --  19        --  07.05.2017.  --  godzina  --  17,00

36.  UNIA  LISOWICE    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ 

37.  MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    HURAGAN  JEZIORO

38.  MECHANIK  KOCHCICE    --    BŁĘKITNI  HERBY

39.  ORZEŁ  PSARY - BABIENICA    --    UNIA  KALETY  II     --    06.05.2017.  --  godzina  --  17,00

40.  PROMIEŃ  GLINICA    --    POKÓJ  SADÓW

41.  RUCH  KOCHANOWICE    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN 

42.  RYBAK  CIASNA    --    SPARTA  TWORÓG

.

KOLEJKA  --  20        --  14.05.2017.  --  godzina  --  17,00.

43.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    RYBAK  CIASNA

44.  SPARTA  TWORÓG    --  RUCH  KOCHANOWICE    --   13.05.2017.  --  godzina  --  17,00

45.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    13.05.2017.  --  godzina  --  17,00

46.  POKÓJ  SADÓW    --    ORZEŁ  PSARY - BABIENICA 

47.  UNIA  KALETY  II    --    MECHANIK  KOCHCICE

48.  BŁĘKITNI  HERBY    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    13.05.2017.  --  godzina  --  17,00.

49.  HURAGAN  JEZIORO    --    UNIA  LISOWICE    --    13.05.2017.  --  godzina  --  17,00

.

KOLEJKA  --  21        --  21-05-2017.  --  godzina  17,00.

50.  HURAGAN  JEZIORO    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    20-05-2017.  --  godzina  --  17,00.

51.  UNIA  LISOWICE    --    BŁĘKITNI  HERBY 

52.  MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    UNIA  KALETY  II

53.  MECHANIK  KOCHCICE    --    POKÓJ  SADÓW

54.  ORZEŁ  PSARY - BABIENICA    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    20-05-2017.  --  godzina  --  17,00

55.  PROMIEŃ  GLINICA    --    SPARTA  TWORÓG

56.  RUCH  KOCHANOWICE    --    RYBAK  CIASNA

.

KOLEJKA  --  22        --  28-05-2017.  --  godzina  --  17,00

57.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    RUCH  KOCHANOWICE

58.  RYBAK  CIASNA    --    PROMIEŃ  GLINICA

59.  SPARTA  TWORÓG    --    ORZEŁ  PSARY - BABIENICA    --    27-05-2017.  --  godzina  --  17,00.

60.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    27-05-2017.  --  godzina  --  17,00.

61.  POKÓJ  SADÓW    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW

62.  UNIA  KALETY    --    UNIA  LISOWICE

63.  BŁĘKITNI  HERBY    --    HURAGAN  JEZIORO    --    27-05-2017.  --  godzina  --  17,00.

.

KOLEJKA  --  23        --  04-06-2017.  --  godzina  --  17,00.

64.  BŁĘKITNI  HERBY    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    03-06-2017.  --  godzina  --  17,00.

65.  HURAGAN  JEZIORO    --    UNIA  KALETY  II    --    03-06-2017.  --  godzina  --  17,00

66.  UNIA  LISOWICE    --    POKÓJ  SADÓW

67.  MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN

68.  MECHANIK  KOCHCICE    --    SPARTA  TWORÓG

69.  ORZEŁ  PSARY - BABIENICA    --    RYBAK  CIASNA    --    03-06-2017.  --  godzina  --  17,00.

70.  PROMIEŃ  GLINICA    --    RUCH  KOCHANOWICE

.

KOLEJKA  --  24        --  11-06-2017.  --  godzina  --  17,00

71.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    PROMIEŃ  GLINICA

72.  RUCH  KOCHANOWICE    --    ORZEŁ  PSARY - BABIENICA

73.  RYBAK  CIASNA    --    MECHANIK  KOCHCICE

74.  SPARTA  TWORÓG    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    10-06-2017.  --  godzina  --  17,00.

75.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    UNIA  LISOWICE    --    10-06-2017.  --  godzina  --  17,00.

76.  POKÓJ  SADÓW    --    HURAGAN  JEZIORO

77.  UNIA  KALETY  II    --    BŁĘKITNI  HERBY

.

KOLEJKA  --  25        --  ( czwartek )  --  15-06-2017.  --  godzina  --  17,00.

78.  UNIA  KALETY  II    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ

79.  BŁĘKITNI  HERBY    --    POKÓJ  SADÓW

80.  HURAGAN  JEZIORO    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN 

81.  UNIA  LISOWICE    --    SPARTA  TWORÓG

82.  MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    RYBAK  CIASNA

83.  MECHANIK  KOCHCICE    --    RUCH  KOCHANOWICE

84.  ORZEŁ  PSARY - BABIENICA    --    PROMIEŃ  GLINICA

.

KOLEJKA  --  26        --  18-06-2017.  --  godzina  --  17,00

85.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    ORZEŁ  PSARY - BABIENICA

86.  PROMIEŃ  GLINICA    --    MECHANIK  KOCHCICE

87.  RUCH  KOCHANOWICE    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW

88.  RYBAK  CIASNA    --    UNIA  LISOWICE

89.  SPARTA  TWORÓG    --    HURAGAN  JEZIORO

90.  ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    BŁĘKITNI  HERBY

91.  POKÓJ  SADOW    --    UNIA  KALETY  II

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Sobota 29 kwietnia 2017 12:55:57

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy