PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

TERMINARZ GIER -- JUNIORZY MŁODSI

Piątek 8 marca 2019 (Aktualności)

SEZON  --  2018/19    --    RUNDA  WIOSENNA

TERMINARZ  GIER  --  JUNIORZY  MŁODSI

SEZON  --  2018/19  --  RUNDA  WIOSENNA

.

KOLEJKA  --  1  --  03.04.2019  --  ( środa )  --  godzina  --  17,00

1.  WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

2.  ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    UNIA  KALETY

3.  LISWARTA  LISÓW    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

.

KOLEJKA  --  2  --  10.04.2019  --  ( środa )  --  godzina  --  17,00

4.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

5.  UNIA  KALETY    --    LISWARTA  LISÓW

6.  WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA

.

KOLEJKA  --  3  --  17.04.2019  --  ( środa )  --  godzina  --  17,00.

7.  ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

8.  LISWARTA  LISÓW    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY

9.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    UNIA  KALETY

.

KOLEJKA  --  4  --  24.04.2019  --  ( środa )  --  godzina  --  17,00.

10. ORZEŁ  PAWONKÓW    --    UNIA  KALETY

11. WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

12. ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    LISWARTA  LISÓW

.

KOLEJKA  --  5  --  08.05.2019  --  ( środa )  --  godzina  --  17, 00.

13. LISWARTA  LISÓW    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

14. ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

15. UNIA  KALETY    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY

.

KOLEJKA  --  6  --  15.05.2019  --  ( środa )  --  godzina  --  17,00

16. ORZEŁ  PAWONKÓW    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY

17. UNIA  KALETY    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA

18. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    LISWARTA  LISÓW

.

KOLEJKA  --  7  --  22.05.2019  --  ( środa )  --  godzina  --  17,00.

19. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

20. LISWARTA  LISÓW    --    UNIA  KALETY

21. ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY

.

KOLEJKA  --  8  --  29.05.2019  --  ( środa )  --  godzina  --  17,00

22. ORZEŁ  PAWONKÓW    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA

23. WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    LISWARTA  LISÓW

24. UNIA  KALETY    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE

.

KOLEJKA  --  9  --  05.06.2019  --  ( środa )  --  godzina  --  17,00.

25. UNIA  KALETY    --    ORZEŁ  PAWONKÓW

26. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY

27. LISWARTA  LISÓW    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA

.

KOLEJKA  --  10  --  12.06.2019  --  ( środa )  --  godzina  --  17,00

28. ORZEŁ  PAWONKÓW    --    LISWARTA  LISÓW

29. ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA

30. WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    UNIA  KALETY

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Piątek 8 marca 2019 13:36:05

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy