PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

TABELE STRZELCÓW BRAMEK -- SEZON -- 2017/18

Wtorek 17 lipca 2018 (Aktualności)

TABELE  STRZELCÓW  BRAMEK  --  SEZON  --  2017/18

.

.STRZELCY  BRAMEK  --  KLASA  ,, A "  --  SENIORÓW

.

PO  --  XXVI  --  KOLEJCE  --  17.06.2018

.Miejsce    Nazwisko  i  imię        Klub        Ilość  bramek

1.  IMIOŁCZYK  ARNOLD    --    UNIA  KALETY    --    33

2.  MICHNA  DAMIAN    --    POKÓJ  SADÓW    --    28

3.  KORZEKWA  MATEUSZ    --    LISWARTA  LISÓW    --    25

4.  MATYJA  PIOTR    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    20

5.  ZUBER  DAMIAN    --    SPARTA  TWORÓG    --    18

6.  GOLEC  ADRIAN    --    UNIA  KALETY    --    17

7.  NAHAJOWSKI  JAROSŁAW    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    16

7.  MIZERA  DARIUSZ    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    16

9.  GRELIŃSKI  DAWID    --    HURAGAN  JEZIORO    --    14

9.  WIECHOCZEK  KAMIL    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    14

9.  SERWATKA  ARKADIUSZ    --    POKÓJ  SADÓW    --    14

.

STRZELCY  BRAMEK  --  KLASA  --  ,, B "  --  SENIORÓW

.PO  --  XXVI  --  KOLEJCE  --  17.06.2018

.Miejsce    Nazwisko  i  imię        Klub        Ilość  bramek

1.  SELIGA  SYLWESTER    --    ŻWIREX  HADRA    --    33

2.  SADOWSKI  BARTOSZ    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    26

3.  WOŁOWCZYK  PATRYK    --    ŹWIREX  HADRA    --    25

4.  MUSIK  DAWID    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    19

5.  TYNIEC  ŁUKASZ    --    ZWIREX  HADRA    --    16

6.  BROL  DAWID    --    UNIA  LISOWICE    --    15

7.  MICHOŃ  MACIEJ    --    LKS  WIERZBIE    --    13

7.  BRYŚ  DARIUSZ    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    13

9.  LIGUS  PATRYK    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    12

9.  KOSZAL  JAROSŁAW    --  PŁOMIEŃ  BOROWE    --    12

 

.

STRZELCY  BRAMEK    --    MŁODZIKI   

Po    --    18    --    kolejce    --    11.06.2018

1.  PIECKO  JAKUB    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    46

2.  ŻUK  IGOR    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    34

3.  OCHMAN  OLIWIER    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    33

4.  PLAZA  MARIUSZ    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    31

5.  BYSZEWSKI  FABIAN    --    SPARTA  TWORÓG    --    23

6.  KRASZEWSKI  MATEUSZ    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    22

7.  BADURA  MACIEJ    --    UNIA  KALETY    --    19

8.  GLANC  KACPER    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    14

8.  PLUTA  OLIVER    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    14

10.  WOLSKI  OLIVIER    --    SPARTA  LUBLINIEC    --    13

.

.

STRZELCY  BRAMEK    --    JUNIORZY  MŁODSI

Po  --  18  --  KOLEJCE  --  10.06.2018

1.  KASZUBA  MATEUSZ    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    34

2.  MATYL  JAKUB    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    19

3.  KRAWCZYK  KAMIL    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    18

4.  PŁONKA  MACIEJ    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    14

5.  CIENIAWSKI  JAN    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    13

6.  LISIECKI  TOMASZ    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    12

7.  MZYK  SZYMON    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    10

7.  SIERADZKI  KACPER    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    10

7.  NICPOŃ  MIŁOSZ    --    MLKS  WOŹNIKI    --    10

 

.

.

STRZELCY  BRAMEK    --    TRAMPKARZE

Po  --    22    --    kolejce  --  16.06.2018

1.  FAL  KACPER    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --   39

2.  PARKITNY  DAWID    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    35

3.  KAZIOR  WIKTOR    --    AKADEMIA  LUBLINIEC    --    34

3.  WOJCZYK  OLAF    --    HURAGAN  JEZIORO    --    34

5.  BRZEZINA  PAWEŁ    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    30

6.  BOLACKI  DANIEL    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    29

7.  OCHMAN  OLIWIER    --    ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    26

8.  KAWON  KRZYSZTOF    --    ŚLĄSK  KOSZĘCIN    --    21

9.  KASPEREK  ŁUKASZ    --    HERKULES  KOCHANOWICE    --    17

10. OLSZEWSKI  JAKUB    --    AKADEMIA  LUBLINIEC    --    16

.

.

STRZELCY  BRAMEK    --    ORLIKI  --  Grupa  --  I

Po    --    18    --    kolejkach    --    09.06.2018

1.  SOWA  JEREMIASZ    --    HERKULES  KOCHANOWICE    --    89

2.  DUBIEL  ZOFIA    --    HERKULES  KOCHANOWICE    --    65

3.  LUBOSZ  MAKSYMILIAN    --    RYBAK  CIASNA    --    61

4.  WOLSKI  OLIVER    --    SPARTA  LUBLINIEC    --    53

5.  KOSMAŁA  ADAM    --    LISWARTA  LISÓW    --    40

6.  WYSOCKI  HEKTOR    --    LISWARTA  LISÓW    --    39

7.  MACIOŁ  DENIS    --    SPARTA  LUBLINIEC    --    33

8.  OSADNIK  NIKODEM    --    LISWARTA  LISÓW    --    32

9.  SMYŁA  OLAF    --    SPARTA  LUBLINIEC    --    31

9.  SĄSAŁA  ARTUR    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    31

.

.

STRZELCY  BRAMEK    --    ORLIKI  --  Grupa  --  II

Po    --    22    --    kolejce    --    13.06.2018

1.  BOLACKI  PIOTR    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    85

2.  KOŁODZIEJCZYK  KSAWERY    --    MLKS  WOŹNIKI    --    77

3.  PRZYBYŁA  JAKUB    --    POKÓJ  SADÓW    --    76

4.  SOBALIŃSKI  BARTOSZ    --    POKÓJ  SADÓW    --    46

5.  KRAIN  JAKUB    --    SPARTA  TWORÓG    --    44

6.  MUSIK  DAWID    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    39

7.  SZATANIK  KAROL    --    SPARTA  TWORÓG    --    38

8.  ZOK  BŁAŻEJ    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    37

9.  JASZCZYŃSKI  MATEUSZ    --    MLKS  WOŹNIKI    --    27

9.  DROŹDZIOK    SZYMON    --    UNIA  KALETY    --    27

 

STRZELCY  BRAMEK    --    JUNIORZY  STARSI   

Po  --  18    --  KOLEJCE  --  10.06.2018

1.  SELIGA  SYLWESTER    --    ŻWIREX  HADRA    --    16

2.  PŁASZCZYMĄKA  MARCIN    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    14

3.  MĄKOS  DOMINIK    --    ŻWIREX  HADRA    --    12

4.  JANECKI  ADRIAN    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    10

5.  JAROSZ  PAWEŁ    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    9

6.  HALEMBA  WOJCIECH    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    8

6.  CESARZ  MIŁOSZ    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    8

.

STRZELCY  BRAMEK  --  PUCHAR  POLSKI

Po  finale  --  04.04.2018

1.  DZIERŻAN  ROBERT    --    MLKS  WOŹNIKI    --    4

2.  PALIGA  RADOSLAW    --    MLKS  WOŹNIKI    --    3

2.  KLYTA  KAROL    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    3

4.  BOROWIEC  BOGUSŁAW    --    SPARTA  LUBLINIEC    --    2

4.  GOLDA  SEBASTIAN    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    2

4.  WIECHOCZEK  KAMIL    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    2

4.  PŁASZCZYMĄKA  MARCIN    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    2

4.  ZACZYŃSKI  MARCIN    --    MLKS  WOŹNIKI    --    2

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Wtorek 17 lipca 2018 10:28:28

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy