PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

Tabela strzelców bramek -- sezon -- 2016/17

Środa 16 listopada 2016 (Aktualności)

TABELA  STRZELCÓW  BRAMEK  --  SEZON  --  2016/17

 

STRZELCY  BRAMEK  KLASY  ,, A ''  --  SENIORÓW

Po   XIII --  kolejce  --  06.11.2016

Miejsce    Nazwisko  i  imię        Klub        ilość  bramek

1.  GLAFIK  KRZYSZTOF    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    25

2.  MŁYNEK  ADAM    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    16

2.  KACAMARZYK  ŁUKASZ    --    HURAGAN  JEZIORO    --    16

4.  KOZUB  DENIS    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    13

5.  MICHNA  DAMIAN    --    POKÓJ  SADÓW    --    12

5.  WRÓBEL  MIROSŁAW    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    12

7.  BORSZCZ  BARTŁOMIEJ    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    11

8.  CHĘTKOWSKI  MARCIN    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    9

8.  BARAN  KAMIL    --    SPARTA  TWORÓG    --    9

8.  STRZODA  MATEUSZ    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    9

.

.

STRZELCY  BRAMEK  KLASY  ,, B ''  --  SENIORÓW

Po  XI  --  kolejce  --  23.10.2016

1.  MANDLA  PRZEMYSŁAW    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    18

2.  JANIK  DANIEL    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    14

3.  OLSZOK  MATEUSZ    --    SPARTA  LUBLINIEC  II    --    9

4.  JELONEK  MAREK    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    7

4.  KACZMARZYK  PATRYK    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    7

6.  KWIT  BARTŁOMIEJ    --    LKS  WIERZBIE    --    5

6.  SZPAK  TOMASZ    --    ŻWIREX  HADRA    --    5

6.  UMLAUF  ANDRZEJ    --    LKS  WIERZBIE    --    5

6.  ROKOSA  MATEUSZ    --    DRON-HAR  DRONIOWICE    --    5

 

 

.

.

STRZELCY  BRAMEK  --  ORLIKI

Po  --  XI  --  kolejce  --  29.10.2016 

1.  LEDWOŃ  MARCIN    --    AKADEMIA  LUBLINIEC  I    --    40

2.  PIECKO  JAKUB    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    34

3.  SITKO  ALAN    --    SPARTA  TWORÓG    --    31

4.  SOBANIA  KAROL    --    SPARTA  TWORÓG    --    28

4.  LUBOSZ  MAKSYMILIAN    --    RYBAK  CIASNA    --    28

6.  JURECZKO  JAN    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    24

7.  ŻUK  IGOR   --    JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    23

7.  WOLSKI  OLIVIER    --    SPARTA  LUBLINIEC    --    23

9.  NIESŁONY  FLORIAN    --    RYBAK  CIASNA    --    22

9.  KRÓL  WOJCIECH    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    22

 

.

.

STRZELCY  BRAMEK    --    TRAMPKARZE

Po  --  IX  --  kolejce  --  05.11.2016

1.  HAMPEL  FRANCISZEK    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    28

2.  BEDNAREK  DAWID    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    14

3.  MZYK  SZYMON    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    12

3.  JĘDRAS  MICHAŁ    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    12

3.  SKUBAŁA  DAWID    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    12

3.  ZASADA  PRZEMYSŁAW    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    12

7.  BEDNARCZYK  KAMIL    --    MLKS  WOŹNIKI    --    11

8.  KRAWCZYK  KAMIL    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    10

8.  BOGACKI  MAREK    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    10

10. ZOK  KEVIN    --    JEDNOŚĆ  BORONÓW    --    7

.

.

STRZELCY  BRAMEK    --    JUNIORZY  MŁODSI

Po  --  IX  --  kolejce  --  06.11.2016

1.  NOWAK  PATRYK    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    16

1.  GLANC  SŁAWOMIR    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    16

3.  KOZAK  MATEUSZ    --    LISWARTA  LISÓW    --    13

3.  KUBOSZ  MATEUSZ    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    13

5.  JANECKI  ADRIAN    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    12

6.  CESARZ  MIŁOSZ    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    10

6.  MĄKOS  DOMINIK    --    ŻWIREX  HADRA    --    10

8.  WIECHA  BARTOSZ    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    9

9.  STRZODA  BŁAŻEJ    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    8

9.  PŁASZCZYMĄKA  MARCIN    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    8

.

.

STRZELCY  BRAMEK    --    MŁODZIKI

Po  --  VII  --  kolejce  --  24.10.2016

1.  BOLACKI  DANIEL    --    MAŁAPANEW  KUCZÓW    --    14

2.  BYSZEWSKI  FABIAN    --    SPARTA  TWORÓG    --    11

3.  MANDLA  PATRYK    --    SPARTA  TWORÓG    --    10

4.  GÓRNIK  IGOR    --    HERKULES  KOCHANOWICE    --    9

5.  WICHARY  KRYSTIAN    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    7

5.  CHMIEL  KAMIL    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    7

7.  PLAZA  MARIUSZ    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    6

8.  JURECZKO  JAN    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    5

8.  KASPEREK  ŁUKASZ    --    HERKULES  KOCHANOWICE    --    5

8.  KRASZEWSKI  MATEUSZ    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    5

.

.

STRZELCY  BRAMEK    --    ŻAKI

Po  --  IV  --kolejce  --  13.10.2016

1.  JANOTA  BARTOSZ    --    SPARTA  LUBLINIEC  I    --    12

1.  MUSIAŁEK  JAKUB    --    UNIA  LISOWICE    --    12

3.  KOŁODZIEJCZYK  KSAWERY    --    MLKS  WOŹNIKI    --    11

4.  SMYŁA  OLAF    --    SPARTA  LUBLINIEC  II    --    7

5.  ULFIK  BARTOSZ    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    6

6.  KUPIEC  JULIAN    --    AKADEMIA  LUBLINIEC    --    5

7.  STRZODA  MARCEL    --    AKADEMIA  LUBLINIEC    --    4

 

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Środa 16 listopada 2016 11:12:38

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy