PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› ROZGRYWKI

ROZGRYWKI

  • Lubliniec: Klasa B

    Ostatnia kolejka (13) w sezonie 2019/2020

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    3
    11/2019
    13:30
    LKS RYBAK CIASNA
    2:2
    LKS ŻWIREX HADRA
    2
    11/2019
    13:30
    LKS SPARTA TWORÓG
    2:1
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    2
    11/2019
    13:30
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    5:2
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    ----
    LKS WIERZBIE
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    3
    11/2019
    13:30
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    0:1
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    3
    11/2019
    13:30
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    0:1
    KS GWOŹDZIANY
    3
    11/2019
    13:30
    LKS UNIA LUBECKO
    1:6
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA

    Data aktualizacji: 2020-05-30 13:00:11

  • Lubliniec: Klasa B

    Tabela rozgrywek w sezonie 2019/2020

    LP.DRUŻYNAPUNKTYMECZZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKIBRAMKI
    1.
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3213102134:15
    2.
    LKS SPARTA TWORÓG
    271383234:9
    3.
    KS GWOŹDZIANY
    271390438:20
    4.
    LKS ŻWIREX HADRA
    251381434:27
    5.
    LKS RYBAK CIASNA
    241373330:18
    6.
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    191361624:32
    7.
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    191361642:34
    8.
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    171352623:34
    9.
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    171352629:30
    10.
    LKS WIERZBIE
    171352627:24
    11.
    LKS UNIA LUBECKO
    151343637:39
    12.
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    141342726:41
    13.
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    81322919:35
    14.
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE
    01300130:39

    Data aktualizacji: 2020-05-30 13:00:11

  • Lubliniec: Klasa B

    Terminarz rozgrywek w sezonie 2019/2020

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    Kolejka 1
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    10
    08/2019
    17:00
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    0:6
    LKS ŻWIREX HADRA
    10
    08/2019
    17:00
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    1:6
    LKS WIERZBIE
    11
    08/2019
    12:00
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    2:4
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    11
    08/2019
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    1:1
    LKS SPARTA TWORÓG
    11
    08/2019
    17:00
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    1:2
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    11
    08/2019
    17:00
    KS GWOŹDZIANY
    4:3
    LKS UNIA LUBECKO
    Kolejka 2
    ----
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    17
    08/2019
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:0
    LKS RYBAK CIASNA
    17
    08/2019
    17:00
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    1:3
    KS GWOŹDZIANY
    18
    08/2019
    16:00
    LKS WIERZBIE
    2:4
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    18
    08/2019
    17:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    0:5
    LKS SPARTA TWORÓG
    18
    08/2019
    17:00
    LKS UNIA LUBECKO
    3:3
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    18
    08/2019
    17:00
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    1:0
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    Kolejka 3
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    LKS UNIA LUBECKO
    24
    08/2019
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    1:1
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    24
    08/2019
    17:00
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    1:1
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    25
    08/2019
    12:00
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    2:0
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    25
    08/2019
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    2:0
    LKS WIERZBIE
    25
    08/2019
    17:00
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    3:2
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    10
    11/2019
    13:00
    KS GWOŹDZIANY
    3:1
    LKS ŻWIREX HADRA
    Kolejka 4
    ----
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    1
    09/2019
    16:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    2:3
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1
    09/2019
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    3:1
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    1
    09/2019
    16:00
    LKS WIERZBIE
    1:0
    LKS SPARTA TWORÓG
    1
    09/2019
    16:00
    LKS UNIA LUBECKO
    8:0
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    1
    09/2019
    16:00
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    1:2
    LKS RYBAK CIASNA
    1
    09/2019
    16:00
    KS GWOŹDZIANY
    1:2
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    Kolejka 5
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    KS GWOŹDZIANY
    7
    09/2019
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    3:2
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    7
    09/2019
    16:00
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    2:1
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    7
    09/2019
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:0
    LKS WIERZBIE
    8
    09/2019
    12:00
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    1:4
    LKS ŻWIREX HADRA
    8
    09/2019
    16:00
    LKS RYBAK CIASNA
    3:0
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    8
    09/2019
    16:00
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    3:4
    LKS UNIA LUBECKO
    Kolejka 6
    ----
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    14
    09/2019
    16:00
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    3:3
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    14
    09/2019
    16:00
    KS GWOŹDZIANY
    6:2
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    15
    09/2019
    16:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    2:1
    LKS WIERZBIE
    15
    09/2019
    16:00
    LKS UNIA LUBECKO
    5:5
    LKS RYBAK CIASNA
    15
    09/2019
    16:00
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    2:3
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    15
    09/2019
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    0:6
    LKS SPARTA TWORÓG
    Kolejka 7
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    LKS ŻWIREX HADRA
    21
    09/2019
    10:00
    LKS WIERZBIE
    2:2
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    21
    09/2019
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    6:0
    LKS UNIA LUBECKO
    21
    09/2019
    16:00
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    8:2
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    21
    09/2019
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1:2
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    22
    09/2019
    16:00
    LKS RYBAK CIASNA
    6:1
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    22
    09/2019
    16:00
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    2:7
    KS GWOŹDZIANY
    Kolejka 8
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    28
    09/2019
    15:00
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    1:0
    LKS SPARTA TWORÓG
    29
    09/2019
    12:00
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    2:3
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    29
    09/2019
    15:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    6:1
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    29
    09/2019
    15:00
    LKS UNIA LUBECKO
    1:1
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    29
    09/2019
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    1:4
    LKS WIERZBIE
    29
    09/2019
    15:00
    KS GWOŹDZIANY
    0:1
    LKS RYBAK CIASNA
    Kolejka 9
    ----
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    5
    10/2019
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    3:1
    KS GWOŹDZIANY
    5
    10/2019
    15:00
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    1:3
    LKS ŻWIREX HADRA
    5
    10/2019
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3:1
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    5
    10/2019
    15:00
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    1:4
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    6
    10/2019
    15:00
    LKS WIERZBIE
    3:2
    LKS UNIA LUBECKO
    6
    10/2019
    15:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:1
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    Kolejka 10
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    LKS RYBAK CIASNA
    4
    09/2019
    17:00
    KS GWOŹDZIANY
    2:3
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    12
    10/2019
    15:00
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    2:0
    LKS WIERZBIE
    12
    10/2019
    15:00
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    5:4
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    13
    10/2019
    12:00
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    0:3
    LKS SPARTA TWORÓG
    13
    10/2019
    15:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    3:0
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    13
    10/2019
    15:00
    LKS UNIA LUBECKO
    3:0
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    Kolejka 11
    ----
    LKS SPARTA TWORÓG
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    19
    10/2019
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    5:1
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    20
    10/2019
    15:00
    LKS WIERZBIE
    2:3
    KS GWOŹDZIANY
    20
    10/2019
    15:00
    LKS RYBAK CIASNA
    3:0
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    20
    10/2019
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    6:3
    LKS UNIA LUBECKO
    20
    10/2019
    15:00
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    9:0
    LKS ŻWIREX HADRA
    20
    10/2019
    15:00
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    4:4
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    Kolejka 12
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    26
    10/2019
    14:30
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    6:0
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    26
    10/2019
    14:30
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    1:1
    LKS SPARTA TWORÓG
    27
    10/2019
    12:00
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    3:3
    LKS WIERZBIE
    27
    10/2019
    14:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    2:1
    LKS UNIA LUBECKO
    27
    10/2019
    14:00
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    5:2
    LKS RYBAK CIASNA
    27
    10/2019
    14:00
    KS GWOŹDZIANY
    4:0
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    Kolejka 13
    ----
    LKS WIERZBIE
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    2
    11/2019
    13:30
    LKS SPARTA TWORÓG
    2:1
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    2
    11/2019
    13:30
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    5:2
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    3
    11/2019
    13:30
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    0:1
    KS GWOŹDZIANY
    3
    11/2019
    13:30
    LKS RYBAK CIASNA
    2:2
    LKS ŻWIREX HADRA
    3
    11/2019
    13:30
    LKS UNIA LUBECKO
    1:6
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    3
    11/2019
    13:30
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    0:1
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    Kolejka 14
    ----
    LKS ŻWIREX HADRA
    -:-
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    ----
    LKS UNIA LUBECKO
    -:-
    KS GWOŹDZIANY
    ----
    LKS WIERZBIE
    -:-
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    ----
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    ----
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    -:-
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    ----
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    ----
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    Kolejka 15
    ----
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS ŻWIREX HADRA
    ----
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    ----
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    -:-
    LKS WIERZBIE
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    ----
    KS GWOŹDZIANY
    -:-
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    ----
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    -:-
    LKS UNIA LUBECKO
    ----
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    -:-
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    Kolejka 16
    ----
    LKS ŻWIREX HADRA
    -:-
    KS GWOŹDZIANY
    ----
    LKS UNIA LUBECKO
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    ----
    LKS WIERZBIE
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    ----
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    -:-
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    ----
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    -:-
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    ----
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    -:-
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    ----
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    Kolejka 17
    ----
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS WIERZBIE
    ----
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    ----
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    ----
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    -:-
    LKS UNIA LUBECKO
    ----
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    -:-
    KS GWOŹDZIANY
    ----
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS ŻWIREX HADRA
    Kolejka 18
    ----
    LKS ŻWIREX HADRA
    -:-
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    ----
    LKS UNIA LUBECKO
    -:-
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    ----
    LKS WIERZBIE
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    ----
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    -:-
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    ----
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    ----
    KS GWOŹDZIANY
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    ----
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    Kolejka 19
    ----
    LKS WIERZBIE
    -:-
    LKS ŻWIREX HADRA
    ----
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    ----
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS UNIA LUBECKO
    ----
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    -:-
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    ----
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    ----
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    -:-
    KS GWOŹDZIANY
    Kolejka 20
    ----
    LKS ŻWIREX HADRA
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    2
    05/2020
    17:00
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    3
    05/2020
    12:00
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    -:-
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    3
    05/2020
    17:00
    KS GWOŹDZIANY
    -:-
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    3
    05/2020
    17:00
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    -:-
    LKS WIERZBIE
    3
    05/2020
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3
    05/2020
    17:00
    LKS UNIA LUBECKO
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    Kolejka 21
    ----
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    9
    05/2020
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    10
    05/2020
    17:00
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    -:-
    LKS ŻWIREX HADRA
    10
    05/2020
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS UNIA LUBECKO
    10
    05/2020
    17:00
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    -:-
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    10
    05/2020
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    KS GWOŹDZIANY
    10
    05/2020
    17:00
    LKS WIERZBIE
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    Kolejka 22
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    16
    05/2020
    17:00
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    17
    05/2020
    12:00
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    17
    05/2020
    17:00
    KS GWOŹDZIANY
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    17
    05/2020
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    -:-
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    17
    05/2020
    17:00
    LKS UNIA LUBECKO
    -:-
    LKS WIERZBIE
    17
    05/2020
    17:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    -:-
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    Kolejka 23
    ----
    LKS RYBAK CIASNA
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    23
    05/2020
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    24
    05/2020
    17:00
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    -:-
    LKS UNIA LUBECKO
    24
    05/2020
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    KS GWOŹDZIANY
    24
    05/2020
    17:00
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    -:-
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    24
    05/2020
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    -:-
    LKS ŻWIREX HADRA
    24
    05/2020
    17:00
    LKS WIERZBIE
    -:-
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    Kolejka 24
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    LKS SPARTA TWORÓG
    30
    05/2020
    17:00
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    30
    05/2020
    17:00
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    -:-
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    31
    05/2020
    12:00
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    31
    05/2020
    17:00
    KS GWOŹDZIANY
    -:-
    LKS WIERZBIE
    31
    05/2020
    17:00
    LKS UNIA LUBECKO
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    31
    05/2020
    17:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    -:-
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    Kolejka 25
    ----
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3:0
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    6
    06/2020
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    7
    06/2020
    17:00
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    -:-
    KS GWOŹDZIANY
    7
    06/2020
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    -:-
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    7
    06/2020
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    7
    06/2020
    17:00
    LKS UNIA LUBECKO
    -:-
    LKS ŻWIREX HADRA
    7
    06/2020
    17:00
    LKS WIERZBIE
    -:-
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    Kolejka 26
    ----
    LKS PŁOMIEŃ BOROWE - drużyna wycofana, walkower
    0:3
    LKS WIERZBIE
    13
    06/2020
    17:00
    LKS DRAGON RUSINOWICE
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    13
    06/2020
    17:00
    LKS ROZWÓJ OLSZYNA
    -:-
    LKS UNIA LUBECKO
    14
    06/2020
    12:00
    KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
    -:-
    KS ZIELONI ZBOROWSKIE
    14
    06/2020
    17:00
    KS GWOŹDZIANY
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA II
    14
    06/2020
    17:00
    LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    14
    06/2020
    17:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA

    Data aktualizacji: 2020-05-30 13:00:11

drukuj
Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Podstrony
Dodano: Sobota 30 maja 2020 13:00:11

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy