PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› ROZGRYWKI

ROZGRYWKI

  • Lubliniec: Klasa A

    Ostatnia kolejka (10) w sezonie 2019/2020

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    12
    10/2019
    15:00
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    4:0
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    12
    10/2019
    15:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    5:1
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    13
    10/2019
    15:00
    LKS UNIA LISOWICE
    1:3
    LKS POKÓJ SADÓW
    13
    10/2019
    15:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    0:2
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    12
    10/2019
    15:00
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    2:4
    LKS HURAGAN JEZIORO
    12
    10/2019
    15:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    0:4
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    13
    10/2019
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1:3
    LKS LISWARTA LISÓW

    Data aktualizacji: 2019-10-18 22:30:08

  • Lubliniec: Klasa A

    Tabela rozgrywek w sezonie 2019/2020

    LP.DRUŻYNAPUNKTYMECZZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKIBRAMKI
    1.
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    281091041:4
    2.
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    271090135:18
    3.
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    251081130:9
    4.
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    241080246:12
    5.
    LKS LISWARTA LISÓW
    231072133:8
    6.
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    191061326:22
    7.
    LKS HURAGAN JEZIORO
    161051425:34
    8.
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    111032526:31
    9.
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    101031624:33
    10.
    LKS POKÓJ SADÓW
    71021721:34
    11.
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    61013614:31
    12.
    LKS UNIA LISOWICE
    41011817:37
    13.
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    31010916:43
    14.
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    010001012:50

    Data aktualizacji: 2019-10-18 22:30:08

  • Lubliniec: Klasa A

    Terminarz rozgrywek w sezonie 2019/2020

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    Kolejka 1
    10
    08/2019
    11:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    5:2
    LKS POKÓJ SADÓW
    10
    08/2019
    17:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    1:2
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    10
    08/2019
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    4:1
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    10
    08/2019
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    5:1
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    10
    08/2019
    17:00
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    4:0
    LKS HURAGAN JEZIORO
    11
    08/2019
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    2:3
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    11
    08/2019
    17:00
    LKS UNIA LISOWICE
    0:1
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    Kolejka 2
    17
    08/2019
    11:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    2:6
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    17
    08/2019
    17:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    2:0
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    17
    08/2019
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    1:2
    LKS LISWARTA LISÓW
    17
    08/2019
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    5:2
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    18
    08/2019
    16:00
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    8:0
    LKS HURAGAN JEZIORO
    18
    08/2019
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    0:3
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    18
    08/2019
    17:30
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    6:1
    LKS UNIA LISOWICE
    Kolejka 3
    24
    08/2019
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    2:3
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    24
    08/2019
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    0:1
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    24
    08/2019
    17:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    3:3
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    24
    08/2019
    17:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    2:1
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    25
    08/2019
    15:00
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    4:1
    LKS POKÓJ SADÓW
    25
    08/2019
    17:00
    LKS UNIA LISOWICE
    5:1
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    25
    08/2019
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    1:3
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    Kolejka 4
    31
    08/2019
    16:00
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    4:0
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    31
    08/2019
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    0:0
    LKS LISWARTA LISÓW
    31
    08/2019
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    4:5
    LKS HURAGAN JEZIORO
    31
    08/2019
    16:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    5:0
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1
    09/2019
    16:00
    LKS UNIA LISOWICE
    1:2
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    1
    09/2019
    16:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    5:2
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    1
    09/2019
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    0:6
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    Kolejka 5
    5
    09/2019
    19:00
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    6:0
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    7
    09/2019
    16:00
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    6:1
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    7
    09/2019
    16:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    6:2
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    7
    09/2019
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    4:4
    LKS UNIA LISOWICE
    7
    09/2019
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    5:1
    LKS POKÓJ SADÓW
    7
    09/2019
    16:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    1:1
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    7
    09/2019
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    4:3
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    Kolejka 6
    14
    09/2019
    16:00
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    4:6
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    14
    09/2019
    16:00
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    5:1
    LKS POKÓJ SADÓW
    14
    09/2019
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    1:4
    LKS HURAGAN JEZIORO
    14
    09/2019
    16:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    4:2
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    15
    09/2019
    16:00
    LKS UNIA LISOWICE
    1:6
    LKS LISWARTA LISÓW
    15
    09/2019
    16:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    3:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    15
    09/2019
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    2:3
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    Kolejka 7
    21
    09/2019
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    0:4
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    21
    09/2019
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    4:1
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    21
    09/2019
    16:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    1:1
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    21
    09/2019
    16:00
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    4:0
    LKS UNIA LISOWICE
    22
    09/2019
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    4:1
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    22
    09/2019
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    6:2
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    22
    09/2019
    16:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    3:0
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    Kolejka 8
    24
    09/2019
    19:00
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    4:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    28
    09/2019
    15:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    3:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    28
    09/2019
    15:00
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    1:8
    LKS LISWARTA LISÓW
    28
    09/2019
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    2:2
    LKS POKÓJ SADÓW
    28
    09/2019
    15:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    2:3
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    29
    09/2019
    15:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    1:8
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    29
    09/2019
    15:00
    LKS UNIA LISOWICE
    1:2
    LKS HURAGAN JEZIORO
    Kolejka 9
    5
    10/2019
    11:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    8:3
    LKS UNIA LISOWICE
    5
    10/2019
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    0:3
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    5
    10/2019
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1:5
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    5
    10/2019
    15:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    4:4
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    6
    10/2019
    15:00
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    6:0
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    6
    10/2019
    15:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    7:0
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    6
    10/2019
    15:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    4:2
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    Kolejka 10
    12
    10/2019
    15:00
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    2:4
    LKS HURAGAN JEZIORO
    12
    10/2019
    15:00
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    4:0
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    12
    10/2019
    15:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    5:1
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    12
    10/2019
    15:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    0:4
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    13
    10/2019
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1:3
    LKS LISWARTA LISÓW
    13
    10/2019
    15:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    0:2
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    13
    10/2019
    15:00
    LKS UNIA LISOWICE
    1:3
    LKS POKÓJ SADÓW
    Kolejka 11
    19
    10/2019
    15:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    19
    10/2019
    15:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    19
    10/2019
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    19
    10/2019
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    20
    10/2019
    13:30
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    20
    10/2019
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    20
    10/2019
    15:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS UNIA LISOWICE
    Kolejka 12
    26
    10/2019
    14:30
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    26
    10/2019
    14:30
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    26
    10/2019
    14:30
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    26
    10/2019
    14:30
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    -:-
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    27
    10/2019
    14:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    27
    10/2019
    14:00
    LKS UNIA LISOWICE
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    27
    10/2019
    14:00
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    Kolejka 13
    2
    11/2019
    13:30
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    2
    11/2019
    13:30
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    -:-
    LKS UNIA LISOWICE
    2
    11/2019
    13:30
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    2
    11/2019
    13:30
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    2
    11/2019
    13:30
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    2
    11/2019
    13:30
    LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
    -:-
    LKS SPARTA LUBLINIEC
    3
    11/2019
    13:30
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS VICTORIA STRZEBIŃ

    Data aktualizacji: 2019-10-18 22:30:08

drukuj
Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Podstrony
Dodano: Piątek 18 października 2019 22:30:08

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy