PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› ROZGRYWKI

ROZGRYWKI

  • Lubliniec: Klasa A

    Ostatnia kolejka (6) w sezonie 2017/2018

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    16
    09/2017
    16:00
    KS UNIA KALETY
    7:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    16
    09/2017
    16:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    6:2
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    16
    09/2017
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    0:9
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    17
    09/2017
    14:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    0:1
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    17
    09/2017
    16:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    5:3
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    16
    09/2017
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    3:3
    LKS RYBAK CIASNA
    17
    09/2017
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    0:3
    LKS POKÓJ SADÓW

    Data aktualizacji: 2017-09-22 13:00:04

  • Lubliniec: Klasa A

    Tabela rozgrywek w sezonie 2017/2018

    LP.DRUŻYNAPUNKTYMECZZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKIBRAMKI
    1.
    KS UNIA KALETY
    18660033:7
    2.
    LKS LISWARTA LISÓW
    15650127:11
    3.
    LKS HURAGAN JEZIORO
    15650120:16
    4.
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    13641123:5
    5.
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    9630311:12
    6.
    LKS POKÓJ SADÓW
    9630318:15
    7.
    LKS RYBAK CIASNA
    8622212:11
    8.
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    7621312:10
    9.
    LKS SPARTA TWORÓG
    7621318:23
    10.
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    6620411:22
    11.
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    5612312:18
    12.
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    461148:25
    13.
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    361059:20
    14.
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    3610511:30

    Data aktualizacji: 2017-09-22 13:00:04

  • Lubliniec: Klasa A

    Terminarz rozgrywek w sezonie 2017/2018

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    Kolejka 1
    13
    08/2017
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    1:9
    KS UNIA KALETY
    13
    08/2017
    17:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    4:2
    LKS SPARTA TWORÓG
    13
    08/2017
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    1:5
    LKS HURAGAN JEZIORO
    13
    08/2017
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    0:6
    LKS LISWARTA LISÓW
    13
    08/2017
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    12
    08/2017
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3:2
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    12
    08/2017
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    0:1
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    Kolejka 2
    19
    08/2017
    17:00
    KS UNIA KALETY
    2:1
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    19
    08/2017
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    1:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    20
    08/2017
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3:0
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    19
    08/2017
    17:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    5:1
    LKS RYBAK CIASNA
    19
    08/2017
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    4:3
    LKS POKÓJ SADÓW
    20
    08/2017
    15:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    3:2
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    20
    08/2017
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    4:6
    LKS SPARTA TWORÓG
    Kolejka 3
    26
    08/2017
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    1:6
    KS UNIA KALETY
    27
    08/2017
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    2:0
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    26
    08/2017
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    2:3
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    27
    08/2017
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:2
    LKS HURAGAN JEZIORO
    26
    08/2017
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1:5
    LKS LISWARTA LISÓW
    26
    08/2017
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    7:1
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    26
    08/2017
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    1:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    Kolejka 4
    2
    09/2017
    16:00
    KS UNIA KALETY
    4:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    2
    09/2017
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    6:1
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    2
    09/2017
    16:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    4:2
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    2
    09/2017
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    6:2
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3
    09/2017
    16:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    0:3
    LKS RYBAK CIASNA
    3
    09/2017
    16:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    0:5
    LKS POKÓJ SADÓW
    2
    09/2017
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    4:1
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    Kolejka 5
    9
    09/2017
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    3:5
    KS UNIA KALETY
    9
    09/2017
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    5:2
    LKS SPARTA TWORÓG
    10
    09/2017
    16:00
    LKS RYBAK CIASNA
    5:1
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    9
    09/2017
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:1
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    9
    09/2017
    16:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    1:3
    LKS HURAGAN JEZIORO
    9
    09/2017
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    5:1
    LKS LISWARTA LISÓW
    9
    09/2017
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    5:3
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    Kolejka 6
    16
    09/2017
    16:00
    KS UNIA KALETY
    7:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    16
    09/2017
    16:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    6:2
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    16
    09/2017
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    0:9
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    17
    09/2017
    14:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    0:1
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    17
    09/2017
    16:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    5:3
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    16
    09/2017
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    3:3
    LKS RYBAK CIASNA
    17
    09/2017
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    0:3
    LKS POKÓJ SADÓW
    Kolejka 7
    23
    09/2017
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    KS UNIA KALETY
    24
    09/2017
    16:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    23
    09/2017
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    23
    09/2017
    16:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    23
    09/2017
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    23
    09/2017
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    24
    09/2017
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    Kolejka 8
    30
    09/2017
    15:00
    KS UNIA KALETY
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    30
    09/2017
    15:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    1
    10/2017
    15:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    30
    09/2017
    16:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    30
    09/2017
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    1
    10/2017
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    30
    09/2017
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    Kolejka 9
    8
    10/2017
    15:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    KS UNIA KALETY
    7
    10/2017
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    7
    10/2017
    15:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    7
    10/2017
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    7
    10/2017
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    8
    10/2017
    15:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    7
    10/2017
    15:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    Kolejka 10
    14
    10/2017
    15:00
    KS UNIA KALETY
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    15
    10/2017
    15:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    15
    10/2017
    15:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    14
    10/2017
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    15
    10/2017
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    14
    10/2017
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    15
    10/2017
    15:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    Kolejka 11
    21
    10/2017
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    KS UNIA KALETY
    21
    10/2017
    15:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    21
    10/2017
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    21
    10/2017
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    22
    10/2017
    15:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    21
    10/2017
    15:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    21
    10/2017
    15:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    Kolejka 12
    28
    10/2017
    15:00
    KS UNIA KALETY
    -:-
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    29
    10/2017
    15:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    28
    10/2017
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    29
    10/2017
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    28
    10/2017
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    29
    10/2017
    15:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    28
    10/2017
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    Kolejka 13
    4
    11/2017
    14:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    KS UNIA KALETY
    4
    11/2017
    14:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    4
    11/2017
    14:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    5
    11/2017
    14:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    4
    11/2017
    14:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    4
    11/2017
    14:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    5
    11/2017
    14:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW

    Data aktualizacji: 2017-09-22 13:00:04

drukuj
Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Podstrony
Dodano: Piątek 22 września 2017 13:00:04

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy