PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› ROZGRYWKI

ROZGRYWKI

  • Lubliniec: Klasa A

    Ostatnia kolejka (6) w sezonie 2018/2019

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    22
    09/2018
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    4:2
    LKS SPARTA TWORÓG
    23
    09/2018
    17:30
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    4:0
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    22
    09/2018
    16:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    3:1
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    22
    09/2018
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    2:2
    LKS POKÓJ SADÓW
    22
    09/2018
    16:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    1:12
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    22
    09/2018
    16:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    1:3
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    23
    09/2018
    16:00
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    4:1
    LKS LISWARTA LISÓW

    Data aktualizacji: 2018-09-24 17:30:06

  • Lubliniec: Klasa A

    Tabela rozgrywek w sezonie 2018/2019

    LP.DRUŻYNAPUNKTYMECZZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKIBRAMKI
    1.
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    15650136:5
    2.
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    13641119:7
    3.
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    12640214:7
    4.
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    10631216:14
    5.
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    10631217:8
    6.
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    9530220:11
    7.
    LKS POKÓJ SADÓW
    9623114:11
    8.
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    9623111:8
    9.
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    7621313:21
    10.
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    6620411:22
    11.
    LKS LISWARTA LISÓW
    441129:10
    12.
    LKS HURAGAN JEZIORO
    451139:18
    13.
    LKS ŻWIREX HADRA
    3510410:43
    14.
    LKS SPARTA TWORÓG
    050052:16

    Data aktualizacji: 2018-09-24 17:30:06

  • Lubliniec: Klasa A

    Terminarz rozgrywek w sezonie 2018/2019

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    Kolejka 1
    18
    08/2018
    11:00
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    0:2
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    18
    08/2018
    17:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    4:3
    LKS HURAGAN JEZIORO
    18
    08/2018
    17:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    2:0
    LKS SPARTA TWORÓG
    19
    08/2018
    17:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    6:3
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    19
    08/2018
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    2:3
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    19
    08/2018
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    2:2
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    19
    08/2018
    17:30
    LKS LISWARTA LISÓW
    0:3
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    Kolejka 2
    25
    08/2018
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    3:3
    LKS LISWARTA LISÓW
    25
    08/2018
    17:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    1:4
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    25
    08/2018
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    5:3
    LKS POKÓJ SADÓW
    25
    08/2018
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    0:7
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    25
    08/2018
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    0:5
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    26
    08/2018
    17:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    3:0
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    17
    11/2018
    14:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    Kolejka 3
    1
    09/2018
    16:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    0:4
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1
    09/2018
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    2:3
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    1
    09/2018
    16:00
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    13:0
    LKS ŻWIREX HADRA
    1
    09/2018
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    0:0
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    2
    09/2018
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    4:0
    LKS SPARTA TWORÓG
    2
    09/2018
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    0:3
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    18
    11/2018
    14:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    Kolejka 4
    30
    11/2015
    00:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    8
    09/2018
    11:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    2:3
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    8
    09/2018
    15:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    2:6
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    8
    09/2018
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    0:2
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    8
    09/2018
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    1:3
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    8
    09/2018
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:2
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    9
    09/2018
    18:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    1:2
    LKS POKÓJ SADÓW
    Kolejka 5
    15
    09/2018
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    5:0
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    15
    09/2018
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    11:2
    LKS ŻWIREX HADRA
    15
    09/2018
    16:00
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    6:0
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    16
    09/2018
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    4:0
    LKS SPARTA TWORÓG
    16
    09/2018
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    1:1
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    16
    09/2018
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    2:3
    LKS HURAGAN JEZIORO
    19
    09/2018
    17:30
    LKS LISWARTA LISÓW
    5:0
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    Kolejka 6
    22
    09/2018
    16:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    1:3
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    22
    09/2018
    16:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    1:12
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    22
    09/2018
    16:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    3:1
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    22
    09/2018
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    2:2
    LKS POKÓJ SADÓW
    22
    09/2018
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    4:2
    LKS SPARTA TWORÓG
    23
    09/2018
    16:00
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    4:1
    LKS LISWARTA LISÓW
    23
    09/2018
    17:30
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    4:0
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    Kolejka 7
    29
    09/2018
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    29
    09/2018
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    29
    09/2018
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    30
    09/2018
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS ŻWIREX HADRA
    30
    09/2018
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    30
    09/2018
    16:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    30
    09/2018
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    Kolejka 8
    6
    10/2018
    15:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    6
    10/2018
    15:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    6
    10/2018
    15:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    6
    10/2018
    15:00
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    6
    10/2018
    15:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    6
    10/2018
    16:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    7
    10/2018
    15:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    Kolejka 9
    13
    10/2018
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    13
    10/2018
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    13
    10/2018
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    14
    10/2018
    15:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    14
    10/2018
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS ŻWIREX HADRA
    14
    10/2018
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    14
    10/2018
    15:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    Kolejka 10
    20
    10/2018
    15:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    20
    10/2018
    15:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    20
    10/2018
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    20
    10/2018
    15:00
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    20
    10/2018
    15:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    20
    10/2018
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    21
    10/2018
    15:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    Kolejka 11
    27
    10/2018
    15:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    27
    10/2018
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    27
    10/2018
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    28
    10/2018
    15:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    LKS ŻWIREX HADRA
    28
    10/2018
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    28
    10/2018
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    28
    10/2018
    15:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    Kolejka 12
    3
    11/2018
    14:00
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    3
    11/2018
    14:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    3
    11/2018
    14:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    -:-
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    3
    11/2018
    14:00
    LKS ŻWIREX HADRA
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    3
    11/2018
    14:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    4
    11/2018
    14:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    4
    11/2018
    14:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    Kolejka 13
    10
    11/2018
    14:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    10
    11/2018
    14:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    10
    11/2018
    14:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    10
    11/2018
    14:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS ŻWIREX HADRA
    11
    11/2018
    14:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    LKS JEDNOŚC BORONÓW
    11
    11/2018
    14:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    11
    11/2018
    14:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY

    Data aktualizacji: 2018-09-24 17:30:06

drukuj
Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Podstrony
Dodano: Poniedziałek 24 września 2018 17:30:06

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy