PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› ROZGRYWKI

ROZGRYWKI

  • Lubliniec: Klasa A

    Ostatnia kolejka (20) w sezonie 2017/2018

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    12
    05/2018
    17:00
    KS UNIA KALETY
    2:0
    LKS POKÓJ SADÓW
    13
    05/2018
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    3:0
    LKS RYBAK CIASNA
    13
    05/2018
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    3:1
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    13
    05/2018
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    1:3
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    12
    05/2018
    17:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    1:1
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    12
    05/2018
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    2:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    13
    05/2018
    17:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    2:2
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

    Data aktualizacji: 2018-05-15 15:30:07

  • Lubliniec: Klasa A

    Tabela rozgrywek w sezonie 2017/2018

    LP.DRUŻYNAPUNKTYMECZZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKIBRAMKI
    1.
    KS UNIA KALETY
    5820191082:12
    2.
    LKS LISWARTA LISÓW
    5020162278:33
    3.
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    3920123552:24
    4.
    LKS HURAGAN JEZIORO
    3620120851:51
    5.
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    312094747:38
    6.
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    292092937:35
    7.
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    2520811143:38
    8.
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    2420801239:60
    9.
    LKS SPARTA TWORÓG
    2420731041:59
    10.
    LKS POKÓJ SADÓW
    2320721141:41
    11.
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    2220641034:61
    12.
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2120701336:61
    13.
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    1420421434:72
    14.
    LKS RYBAK CIASNA
    1120321525:55

    Data aktualizacji: 2018-05-15 15:30:07

  • Lubliniec: Klasa A

    Terminarz rozgrywek w sezonie 2017/2018

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    Kolejka 1
    13
    08/2017
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    1:9
    KS UNIA KALETY
    13
    08/2017
    17:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    4:2
    LKS SPARTA TWORÓG
    13
    08/2017
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    1:5
    LKS HURAGAN JEZIORO
    13
    08/2017
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    0:6
    LKS LISWARTA LISÓW
    13
    08/2017
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    12
    08/2017
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3:2
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    12
    08/2017
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    0:1
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    Kolejka 2
    19
    08/2017
    17:00
    KS UNIA KALETY
    2:1
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    19
    08/2017
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    1:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    20
    08/2017
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3:0
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    19
    08/2017
    17:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    5:1
    LKS RYBAK CIASNA
    19
    08/2017
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    4:3
    LKS POKÓJ SADÓW
    20
    08/2017
    15:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    3:2
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    20
    08/2017
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    4:6
    LKS SPARTA TWORÓG
    Kolejka 3
    26
    08/2017
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    1:6
    KS UNIA KALETY
    27
    08/2017
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    2:0
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    26
    08/2017
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    2:3
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    27
    08/2017
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:2
    LKS HURAGAN JEZIORO
    26
    08/2017
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1:5
    LKS LISWARTA LISÓW
    26
    08/2017
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    7:1
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    26
    08/2017
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    1:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    Kolejka 4
    2
    09/2017
    16:00
    KS UNIA KALETY
    4:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    2
    09/2017
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    6:1
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    2
    09/2017
    16:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    4:2
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    2
    09/2017
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    6:2
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3
    09/2017
    16:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    0:3
    LKS RYBAK CIASNA
    3
    09/2017
    16:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    0:5
    LKS POKÓJ SADÓW
    2
    09/2017
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    4:1
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    Kolejka 5
    9
    09/2017
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    3:5
    KS UNIA KALETY
    9
    09/2017
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    5:2
    LKS SPARTA TWORÓG
    10
    09/2017
    16:00
    LKS RYBAK CIASNA
    5:1
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    9
    09/2017
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:1
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    9
    09/2017
    16:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    1:3
    LKS HURAGAN JEZIORO
    9
    09/2017
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    5:1
    LKS LISWARTA LISÓW
    9
    09/2017
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    5:3
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    Kolejka 6
    16
    09/2017
    16:00
    KS UNIA KALETY
    7:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    16
    09/2017
    16:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    6:2
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    16
    09/2017
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    0:9
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    17
    09/2017
    14:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    0:1
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    17
    09/2017
    16:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    5:3
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    16
    09/2017
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    3:3
    LKS RYBAK CIASNA
    17
    09/2017
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    0:3
    LKS POKÓJ SADÓW
    Kolejka 7
    11
    11/2017
    14:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    0:0
    KS UNIA KALETY
    11
    11/2017
    14:00
    LKS RYBAK CIASNA
    1:3
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    11
    11/2017
    14:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3:4
    LKS SPARTA TWORÓG
    23
    09/2017
    16:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    5:4
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    11
    11/2017
    14:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    2:0
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    11
    11/2017
    14:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    4:2
    LKS HURAGAN JEZIORO
    11
    11/2017
    14:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    1:5
    LKS LISWARTA LISÓW
    Kolejka 8
    30
    09/2017
    15:00
    KS UNIA KALETY
    5:0
    LKS LISWARTA LISÓW
    30
    09/2017
    15:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    5:1
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    30
    09/2017
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    0:3
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    30
    09/2017
    16:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    1:3
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    30
    09/2017
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    1:0
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    1
    10/2017
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    3:2
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    30
    09/2017
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    4:0
    LKS RYBAK CIASNA
    Kolejka 9
    8
    10/2017
    15:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:3
    KS UNIA KALETY
    7
    10/2017
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:1
    LKS POKÓJ SADÓW
    7
    10/2017
    15:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    10:0
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    7
    10/2017
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    2:3
    LKS SPARTA TWORÓG
    7
    10/2017
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1:1
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    8
    10/2017
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3:1
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    7
    10/2017
    15:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    5:1
    LKS HURAGAN JEZIORO
    Kolejka 10
    14
    10/2017
    15:00
    KS UNIA KALETY
    4:0
    LKS HURAGAN JEZIORO
    15
    10/2017
    15:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    0:3
    LKS LISWARTA LISÓW
    15
    10/2017
    15:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    2:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    14
    10/2017
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    0:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    15
    10/2017
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    2:3
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    14
    10/2017
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    0:3
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    15
    10/2017
    15:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:4
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    Kolejka 11
    21
    10/2017
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    0:6
    KS UNIA KALETY
    21
    10/2017
    15:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    3:2
    LKS RYBAK CIASNA
    21
    10/2017
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    3:0
    LKS POKÓJ SADÓW
    21
    10/2017
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    4:3
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    22
    10/2017
    15:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3:3
    LKS SPARTA TWORÓG
    21
    10/2017
    15:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    5:3
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    21
    10/2017
    15:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    3:1
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    Kolejka 12
    28
    10/2017
    15:00
    KS UNIA KALETY
    1:0
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    29
    10/2017
    14:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    3:2
    LKS HURAGAN JEZIORO
    28
    10/2017
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    2:4
    LKS LISWARTA LISÓW
    29
    10/2017
    14:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    4:2
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    28
    10/2017
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    1:2
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    29
    10/2017
    14:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:3
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    28
    10/2017
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:1
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    Kolejka 13
    4
    11/2017
    14:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    1:2
    KS UNIA KALETY
    4
    11/2017
    14:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    1:0
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    4
    11/2017
    14:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    3:0
    LKS RYBAK CIASNA
    5
    11/2017
    14:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    2:1
    LKS POKÓJ SADÓW
    4
    11/2017
    14:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    1:5
    LKS LISWARTA LISÓW
    4
    11/2017
    14:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    3:0
    LKS SPARTA TWORÓG
    5
    11/2017
    14:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    3:2
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    Kolejka 14
    7
    04/2018
    16:00
    KS UNIA KALETY
    9:1
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    7
    04/2018
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    1:5
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    7
    04/2018
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    3:0
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    8
    04/2018
    13:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    3:1
    LKS POKÓJ SADÓW
    8
    04/2018
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3:2
    LKS RYBAK CIASNA
    7
    04/2018
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    7:1
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    7
    04/2018
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    1:2
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    Kolejka 15
    14
    04/2018
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    0:3
    KS UNIA KALETY
    14
    04/2018
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    4:0
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    14
    04/2018
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1:2
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    15
    04/2018
    16:00
    LKS RYBAK CIASNA
    2:6
    LKS LISWARTA LISÓW
    15
    04/2018
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    5:2
    LKS HURAGAN JEZIORO
    14
    04/2018
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    3:2
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    14
    04/2018
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    0:0
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    Kolejka 16
    21
    04/2018
    16:00
    KS UNIA KALETY
    5:0
    LKS SPARTA TWORÓG
    22
    04/2018
    16:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    1:2
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    22
    04/2018
    16:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    2:2
    LKS POKÓJ SADÓW
    21
    04/2018
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    4:1
    LKS RYBAK CIASNA
    22
    04/2018
    16:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    7:1
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    22
    04/2018
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    4:1
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    22
    04/2018
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1:2
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    Kolejka 17
    28
    04/2018
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1:3
    KS UNIA KALETY
    29
    04/2018
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    1:1
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    28
    04/2018
    16:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    0:1
    LKS LISWARTA LISÓW
    28
    04/2018
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3:0
    LKS HURAGAN JEZIORO
    29
    04/2018
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    2:3
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    29
    04/2018
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    3:0
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    29
    04/2018
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    5:1
    LKS SPARTA TWORÓG
    Kolejka 18
    3
    05/2018
    17:00
    KS UNIA KALETY
    3:1
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    3
    05/2018
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    5:2
    LKS POKÓJ SADÓW
    3
    05/2018
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    2:1
    LKS RYBAK CIASNA
    3
    05/2018
    17:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    2:0
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3
    05/2018
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    3:2
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    3
    05/2018
    17:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    4:2
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    3
    05/2018
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    1:5
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    Kolejka 19
    6
    05/2018
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    1:3
    KS UNIA KALETY
    6
    05/2018
    17:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1:1
    LKS LISWARTA LISÓW
    6
    05/2018
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    5:1
    LKS HURAGAN JEZIORO
    6
    05/2018
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    0:3
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    6
    05/2018
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    5:2
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    6
    05/2018
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    2:0
    LKS SPARTA TWORÓG
    6
    05/2018
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    3:0
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    Kolejka 20
    12
    05/2018
    17:00
    KS UNIA KALETY
    2:0
    LKS POKÓJ SADÓW
    13
    05/2018
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    3:0
    LKS RYBAK CIASNA
    13
    05/2018
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    3:1
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    13
    05/2018
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    1:3
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    12
    05/2018
    17:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    1:1
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    12
    05/2018
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    2:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    13
    05/2018
    17:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    2:2
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    Kolejka 21
    20
    05/2018
    17:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    KS UNIA KALETY
    20
    05/2018
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    20
    05/2018
    17:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    19
    05/2018
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    19
    05/2018
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    19
    05/2018
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    20
    05/2018
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    Kolejka 22
    26
    05/2018
    17:00
    KS UNIA KALETY
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    27
    05/2018
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    27
    05/2018
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    26
    05/2018
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    27
    05/2018
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    26
    05/2018
    17:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    26
    05/2018
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    Kolejka 23
    31
    05/2018
    18:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    KS UNIA KALETY
    31
    05/2018
    18:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    31
    05/2018
    18:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    31
    05/2018
    18:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    31
    05/2018
    18:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    31
    05/2018
    18:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    31
    05/2018
    18:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    Kolejka 24
    2
    06/2018
    17:00
    KS UNIA KALETY
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    3
    06/2018
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    3
    06/2018
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    3
    06/2018
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    2
    06/2018
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3
    06/2018
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    -:-
    LKS LISWARTA LISÓW
    3
    06/2018
    17:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    Kolejka 25
    10
    06/2018
    17:00
    LKS SPARTA II LUBLINIEC
    -:-
    KS UNIA KALETY
    9
    06/2018
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    9
    06/2018
    17:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    10
    06/2018
    18:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    9
    06/2018
    17:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    9
    06/2018
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    9
    06/2018
    17:00
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    Kolejka 26
    16
    06/2018
    17:00
    KS UNIA KALETY
    -:-
    LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
    16
    06/2018
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    17
    06/2018
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    17
    06/2018
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    16
    06/2018
    17:00
    LKS LISWARTA LISÓW
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    16
    06/2018
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    17
    06/2018
    17:00
    LKS ORZEŁ PAWONKÓW
    -:-
    LKS SPARTA II LUBLINIEC

    Data aktualizacji: 2018-05-15 15:30:07

drukuj
Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Podstrony
Dodano: Wtorek 15 maja 2018 15:30:07

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy