PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› ROZGRYWKI

ROZGRYWKI

  • Lubliniec: Klasa A

    Ostatnia kolejka (22) w sezonie 2016/2017

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    28
    05/2017
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    0:2
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    28
    05/2017
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:5
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    27
    05/2017
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    0:4
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    27
    05/2017
    17:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    3:4
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    28
    05/2017
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    7:2
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    28
    05/2017
    17:00
    KS UNIA II KALETY
    4:1
    LKS UNIA LISOWICE
    27
    05/2017
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:4
    LKS HURAGAN JEZIORO

    Data aktualizacji: 2017-05-30 15:00:10

  • Lubliniec: Klasa A

    Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

    LP.DRUŻYNAPUNKTYMECZZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKIBRAMKI
    1.
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    6022193081:21
    2.
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    5321172283:11
    3.
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    3921130864:44
    4.
    LKS POKÓJ SADÓW
    3221102954:47
    5.
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    322195752:46
    6.
    LKS HURAGAN JEZIORO
    31211011048:42
    7.
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    312294837:57
    8.
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2421731143:58
    9.
    KS UNIA II KALETY
    2421731137:57
    10.
    LKS RYBAK CIASNA
    2221641031:54
    11.
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    2221641141:52
    12.
    LKS SPARTA TWORÓG
    2021621331:58
    13.
    LKS UNIA LISOWICE
    1922541350:88
    14.
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    1422351435:58

    Data aktualizacji: 2017-05-30 15:00:10

  • Lubliniec: Klasa A

    Terminarz rozgrywek w sezonie 2016/2017

    DATA SPOTKANIAGOSPODARZWYNIKGOŚĆ
    Kolejka 1
    14
    08/2016
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    2:4
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    14
    08/2016
    17:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    3:0
    KS UNIA II KALETY
    13
    08/2016
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    0:2
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    14
    08/2016
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    1:0
    LKS HURAGAN JEZIORO
    14
    08/2016
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    3:3
    LKS UNIA LISOWICE
    14
    08/2016
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    9:0
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    14
    08/2016
    16:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    1:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    Kolejka 2
    20
    08/2016
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    1:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    21
    08/2016
    17:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    1:3
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    20
    08/2016
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    5:0
    LKS UNIA LISOWICE
    20
    08/2016
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    4:0
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    20
    08/2016
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    7:2
    LKS RYBAK CIASNA
    21
    08/2016
    17:00
    KS UNIA II KALETY
    2:1
    LKS SPARTA TWORÓG
    21
    08/2016
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    3:1
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    Kolejka 3
    27
    08/2016
    17:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    2:2
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    27
    08/2016
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    2:2
    LKS POKÓJ SADÓW
    28
    08/2016
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    2:2
    KS UNIA II KALETY
    28
    08/2016
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    3:4
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    27
    08/2016
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    1:0
    LKS HURAGAN JEZIORO
    27
    08/2016
    17:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    7:2
    LKS UNIA LISOWICE
    28
    08/2016
    17:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    0:2
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    Kolejka 4
    4
    09/2016
    16:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    5:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3
    09/2016
    16:00
    LKS UNIA LISOWICE
    2:4
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    3
    09/2016
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    1:5
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    3
    09/2016
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1:6
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    4
    09/2016
    16:00
    KS UNIA II KALETY
    6:2
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    4
    09/2016
    15:30
    LKS POKÓJ SADÓW
    2:4
    LKS RYBAK CIASNA
    3
    09/2016
    16:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    1:2
    LKS SPARTA TWORÓG
    Kolejka 5
    10
    09/2016
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    1:3
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    11
    09/2016
    16:00
    LKS RYBAK CIASNA
    1:1
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    11
    09/2016
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    1:0
    LKS POKÓJ SADÓW
    10
    09/2016
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    4:0
    KS UNIA II KALETY
    10
    09/2016
    16:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    3:1
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    10
    09/2016
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1:3
    LKS HURAGAN JEZIORO
    11
    09/2016
    16:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    6:0
    LKS UNIA LISOWICE
    Kolejka 6
    11
    11/2016
    14:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3:7
    LKS UNIA LISOWICE
    17
    09/2016
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    4:0
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    17
    09/2016
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    18
    09/2016
    16:00
    KS UNIA II KALETY
    1:7
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    18
    09/2016
    16:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    0:4
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    17
    09/2016
    16:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    0:5
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    17
    09/2016
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    3:1
    LKS RYBAK CIASNA
    Kolejka 7
    25
    09/2016
    16:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    25
    09/2016
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    5:1
    LKS SPARTA TWORÓG
    24
    09/2016
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    2:0
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    24
    09/2016
    16:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    6:2
    LKS POKÓJ SADÓW
    25
    09/2016
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    2:5
    KS UNIA II KALETY
    25
    09/2016
    16:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    5:1
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    24
    09/2016
    16:00
    LKS UNIA LISOWICE
    2:4
    LKS HURAGAN JEZIORO
    Kolejka 8
    2
    10/2016
    15:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    2:1
    LKS HURAGAN JEZIORO
    1
    10/2016
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    9:1
    LKS UNIA LISOWICE
    2
    10/2016
    15:00
    KS UNIA II KALETY
    2:1
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    2
    10/2016
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    3:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1
    10/2016
    15:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    3:3
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    1
    10/2016
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    0:2
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    2
    10/2016
    15:00
    LKS RYBAK CIASNA
    1:1
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    Kolejka 9
    8
    10/2016
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    7:2
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    9
    10/2016
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    0:2
    LKS RYBAK CIASNA
    8
    10/2016
    15:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    5:0
    LKS SPARTA TWORÓG
    9
    10/2016
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    5:3
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    9
    10/2016
    15:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    2:0
    LKS POKÓJ SADÓW
    8
    10/2016
    15:00
    LKS UNIA LISOWICE
    4:4
    KS UNIA II KALETY
    8
    10/2016
    15:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    2:3
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    Kolejka 10
    16
    10/2016
    15:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    1:0
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    16
    10/2016
    15:00
    KS UNIA II KALETY
    1:7
    LKS HURAGAN JEZIORO
    16
    10/2016
    15:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    4:1
    LKS UNIA LISOWICE
    15
    10/2016
    15:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    2:6
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    15
    10/2016
    15:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    1:5
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    16
    10/2016
    15:00
    LKS RYBAK CIASNA
    2:5
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    16
    10/2016
    15:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    1:6
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    Kolejka 11
    22
    10/2016
    15:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    2:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    22
    10/2016
    15:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    2:1
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    22
    10/2016
    15:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    4:1
    LKS RYBAK CIASNA
    23
    10/2016
    15:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    6:1
    LKS SPARTA TWORÓG
    22
    10/2016
    15:00
    LKS UNIA LISOWICE
    2:2
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    22
    10/2016
    15:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    4:1
    LKS POKÓJ SADÓW
    22
    10/2016
    15:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:0
    KS UNIA II KALETY
    Kolejka 12
    30
    10/2016
    14:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    1:1
    KS UNIA II KALETY
    30
    10/2016
    14:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    5:1
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    29
    10/2016
    14:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    5:0
    LKS HURAGAN JEZIORO
    29
    10/2016
    14:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    3:4
    LKS UNIA LISOWICE
    30
    10/2016
    14:00
    LKS RYBAK CIASNA
    3:4
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    30
    10/2016
    14:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    0:1
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    29
    10/2016
    14:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    2:2
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    Kolejka 13
    5
    11/2016
    14:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    7:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    5
    11/2016
    14:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    0:4
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    6
    11/2016
    14:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    5:0
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    5
    11/2016
    14:00
    LKS UNIA LISOWICE
    3:5
    LKS RYBAK CIASNA
    6
    11/2016
    14:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    1:1
    LKS SPARTA TWORÓG
    5
    11/2016
    14:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:1
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    6
    11/2016
    14:00
    KS UNIA II KALETY
    0:3
    LKS POKÓJ SADÓW
    Kolejka 14
    2
    04/2017
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    1:6
    LKS POKÓJ SADÓW
    2
    04/2017
    16:00
    KS UNIA II KALETY
    3:1
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    1
    04/2017
    16:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1:2
    LKS SPARTA TWORÓG
    1
    04/2017
    16:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    1:2
    LKS RYBAK CIASNA
    2
    04/2017
    16:00
    LKS UNIA LISOWICE
    3:0
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    2
    04/2017
    16:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    1:0
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    2
    04/2017
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    2:5
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    Kolejka 15
    9
    04/2017
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    1:1
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    8
    04/2017
    16:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    4:1
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    9
    04/2017
    16:00
    LKS UNIA LISOWICE
    2:2
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    9
    04/2017
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    1:3
    LKS HURAGAN JEZIORO
    9
    04/2017
    16:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:0
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    8
    04/2017
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    2:0
    KS UNIA II KALETY
    8
    04/2017
    16:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    2:4
    LKS POKÓJ SADÓW
    Kolejka 16
    23
    04/2017
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    4:1
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    7
    06/2017
    18:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    7
    06/2017
    18:00
    KS UNIA II KALETY
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    7
    06/2017
    18:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    7
    06/2017
    18:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    23
    04/2017
    16:00
    LKS UNIA LISOWICE
    0:4
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    7
    06/2017
    18:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    Kolejka 17
    30
    04/2017
    16:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    2:1
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    29
    04/2017
    16:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    8:4
    LKS UNIA LISOWICE
    29
    04/2017
    16:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    1:0
    LKS HURAGAN JEZIORO
    29
    04/2017
    16:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    10:0
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    29
    04/2017
    16:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    2:4
    KS UNIA II KALETY
    30
    04/2017
    16:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:3
    LKS POKÓJ SADÓW
    29
    04/2017
    16:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    4:1
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    Kolejka 18
    3
    05/2017
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3:2
    LKS SPARTA TWORÓG
    3
    05/2017
    17:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    2:0
    LKS RYBAK CIASNA
    3
    05/2017
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    3:3
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    3
    05/2017
    17:00
    KS UNIA II KALETY
    0:5
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    3
    05/2017
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1:2
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    3
    05/2017
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    0:4
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    3
    05/2017
    17:00
    LKS UNIA LISOWICE
    2:1
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    Kolejka 19
    7
    05/2017
    17:00
    LKS UNIA LISOWICE
    2:4
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    6
    05/2017
    17:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    7:2
    LKS HURAGAN JEZIORO
    7
    05/2017
    17:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    2:2
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    6
    05/2017
    17:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    1:0
    KS UNIA II KALETY
    6
    05/2017
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    4:1
    LKS POKÓJ SADÓW
    6
    05/2017
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    1:1
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    7
    05/2017
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    1:4
    LKS SPARTA TWORÓG
    Kolejka 20
    14
    05/2017
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3:0
    LKS RYBAK CIASNA
    13
    05/2017
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    0:2
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    13
    05/2017
    17:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    0:3
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    14
    05/2017
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    0:2
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    14
    05/2017
    17:00
    KS UNIA II KALETY
    1:3
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    13
    05/2017
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    1:5
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    13
    05/2017
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    4:2
    LKS UNIA LISOWICE
    Kolejka 21
    20
    05/2017
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    3:0
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    21
    05/2017
    17:00
    LKS UNIA LISOWICE
    3:2
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    21
    05/2017
    17:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    3:1
    KS UNIA II KALETY
    21
    05/2017
    17:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    2:3
    LKS POKÓJ SADÓW
    20
    05/2017
    17:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    2:0
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    20
    05/2017
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    7:1
    LKS SPARTA TWORÓG
    20
    05/2017
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    1:3
    LKS RYBAK CIASNA
    Kolejka 22
    28
    05/2017
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    0:2
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    28
    05/2017
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    0:5
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    27
    05/2017
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    0:4
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    27
    05/2017
    17:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    3:4
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    28
    05/2017
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    7:2
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    28
    05/2017
    17:00
    KS UNIA II KALETY
    4:1
    LKS UNIA LISOWICE
    27
    05/2017
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    2:4
    LKS HURAGAN JEZIORO
    Kolejka 23
    3
    06/2017
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    3
    06/2017
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    KS UNIA II KALETY
    3
    06/2017
    17:00
    LKS UNIA LISOWICE
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    4
    06/2017
    17:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    -:-
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    4
    06/2017
    17:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    3
    06/2017
    17:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    3
    06/2017
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    Kolejka 24
    11
    06/2017
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    11
    06/2017
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    11
    06/2017
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    10
    06/2017
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    10
    06/2017
    17:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    -:-
    LKS UNIA LISOWICE
    11
    06/2017
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    11
    06/2017
    17:00
    KS UNIA II KALETY
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    Kolejka 25
    15
    06/2017
    17:00
    KS UNIA II KALETY
    -:-
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    15
    06/2017
    17:00
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    -:-
    LKS POKÓJ SADÓW
    15
    06/2017
    17:00
    LKS HURAGAN JEZIORO
    -:-
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    15
    06/2017
    17:00
    LKS UNIA LISOWICE
    -:-
    LKS SPARTA TWORÓG
    15
    06/2017
    17:00
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    -:-
    LKS RYBAK CIASNA
    15
    06/2017
    17:00
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    -:-
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    15
    06/2017
    17:00
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    -:-
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    Kolejka 26
    18
    06/2017
    17:00
    KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
    -:-
    LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
    18
    06/2017
    17:00
    LKS PROMIEŃ GLINICA
    -:-
    LKS MECHANIK KOCHCICE
    18
    06/2017
    17:00
    LKS RUCH KOCHANOWICE
    -:-
    LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
    18
    06/2017
    17:00
    LKS RYBAK CIASNA
    -:-
    LKS UNIA LISOWICE
    18
    06/2017
    17:00
    LKS SPARTA TWORÓG
    -:-
    LKS HURAGAN JEZIORO
    18
    06/2017
    17:00
    LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN
    -:-
    LKS BŁĘKITNI HERBY
    18
    06/2017
    17:00
    LKS POKÓJ SADÓW
    -:-
    KS UNIA II KALETY

    Data aktualizacji: 2017-05-30 15:00:10

drukuj
Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Podstrony
Dodano: Wtorek 30 maja 2017 15:00:10

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy