PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

KARY REGULAMINOWE ZA OTRZYMANE KARTKI

Czwartek 20 kwietnia 2017 (Aktualności)

KARY  ZA  ŻÓŁTE  KARTKI  --  SEZON  --  2016/17  --  RUNDA  WIOSENNA  --  za  mecze  rozegrane  w  dniach  1/2.04.2017r

Za  mecze  rozegrane  w  dniach  1/2.04.2017  --  kl  -  A - kolejka  - XIV  ,  kl - B  -  kolejka  - XII 

KARY  FINANSOWE  ZA  3  ŻÓŁTĄ  KARTKĘ

1.  BRZEZINA  ŁUKASZ  --  UNIA  LISOWICE  -  kl - A

2.  IMACH  BARTŁOMIEJ  --  BŁĘKITNI  HERBY  -  kl - A

3.  KULAS  MICHAŁ  --  MAŁAPANEW  KUCZÓW  -  kl - A

4.  MATYJA  PIOTR  --  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ  -  kl - A

5.  FELIKS  ADAM  --  DRON-HAR  DRONIOWICE  --  kl - B

6.  JANIK  DANIEL  --  ORZEŁ  PAWONKÓW  --  kl - B

7.  KACZMARZYK  MARCEL  --  ORZEŁ  PAWONKÓW  - kl - B

.

KARY  FINANSOWE  ZA  6  ŻÓŁTĄ  KARTKĘ

1.  CICHOŃ  MATEUSZ  --  POKÓJ  SADÓW  -  kl - A

2.  MIZERA  DARIUSZ  --  MECHANIK  KOCHCICE  -  kl - A

.

KARY  ODSUNIĘCIA  OD  MECZU  ZA    --  4  żółta  kartka

1.  HANSZLA  TOMASZ  --  RUCH  KOCHANOWICE  --  1  mecz  -  kl - A

2.  MATYSZCZAK  MACIEJ  --  HURAGAN  JEZIORO  --  1  mecz  --  KL - A

3.  SZCZEPANIAK  DARIUSZ  --  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ  --  1  mecz  -  kl - A

.

Za  mecze  rozegrane  w  dniach  08/09  kwietnia  2017r - kl - A - kolejka - XV  ,  kl - B - kolejka - XIII

KARY  FINANSOWE  ZA  3  ŻÓŁTĄ  KARTKĘ

1.  SWOBODA  MARTYN  --  POKÓJ  SADÓW  --  kl - A

2.  BARAN  KAMIL  --  SPARTA  TWORÓG  --  kl - A

3.  MELICKI  RAFAŁ  --  MAŁAPANEW  KUCZÓW  --  kl - A

4.  MAŃKA  ADAM  --  MECHANIK  KOCHCICE  --  kl - A

5.  RAK  PIOTR  --  MECHANIK  KOCHCICE  -- kl - A

6.  KACZOROWSKI  MAREK  --  RUCH  KOCHANOWICE  --  kl - A

7.  ROJEK  RUFIN  --  ORZEŁ  PAWONKÓW  --  kl - B

8.  JOŚKO  ANDRZEJ  --  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE  --  kl - B

KARY  FINANSOWE  ZA  6  ŻÓŁTĄ  KARTKĘ

1.  STRZODA  SZYMON  --  MECHANIK  KOCHCICE  -- kl - A

.

KARY  ODSUNIĘCIA  OD  MECZU  ZA  --  4  żółta  kartka

1.  KĄKOL  ADAM  --  MAŁAPANEW  KUCZÓW  - kl - A

2.  SZCZUDŁO  ADAM  --  RUCH  KOCHANOWICE  --  kl - A

3.  IMACH  BARTŁOMIEJ  --  BŁĘKITNI  HERBY  --  kl - A

4.  JANIK  DANIEL  --  ORZEŁ  PAWONKÓW  --  kl - B

.

KARY  DYSKWALIFIKACJI  ZA  CZERWONE  KARTKI

1.  PEPLIŃSKI  MICHAŁ  --  POKÓJ  SADÓW  - kl - A --  1  mecz  --  faul  taktyczny

2.  WICHARY  PATRYK  --  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE  --  kl - B  --  2  mecze  --  faul  brutalny

Bieg  kary  od  10.04.2017r.

3.  KACZMARZYK  MARCEL  --  ORZEŁ  PAWONKÓW  --  1  mecz  --  wysoce  niesportowe  zachowanie

przy  schodzeniu  z  boiska  w  stosunku  do  sędziego  na  meczu  w  dniu  02.04.2017r. ( z  opisu  sędziego )

Bieg  kary  od  20.04.2017r.

 

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Czwartek 20 kwietnia 2017 13:00:32

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy