PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› ›› Aktualności ›› INFORMACJA KOMISJI GIER

INFORMACJA KOMISJI GIER

Piątek 20 grudnia 2019 (Aktualności)

TABELE  STRZELCÓW  BRAMEK 

TABELA  PRO  JUNIOR  SYSTEM

TABELE  FAIR-PLAY

KARY  ZAWODNIKÓW

TABELA  STRZELCÓW  BRAMEK  --  SEZON  2019/20  --  Po  rundzie  jesiennej

KLASA  --  A  --  Seniorów

Miejsce     Nazwisko  i  imię        Klub    Ilość  bramek

1.  KLYTA  KAROL    --    WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    19

2.  SKOLIK  ROLAND    --    SPARTA  LUBLINIEC    --    15

3.  KOSIŃSKI  DAMIAN    --    LISWARTA  LISÓW    --    13

4.  MAŁCZAK  WOJCIECH    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    12

4.  MATYJA  PIOTR    --    PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    12

6.  DANIELCZOK  BARTOSZ    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    11

6.  MŁYNEK  ADAM    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    11

8.  ŁEBEK  WOJCIECH    --    HURAGAN  JEZIORO    --    10

9.  MIZERA  DARIUSZ    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    9

9.  GLAFIK  KRZYSZTOF    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    9

9.  JANIK  DANIEL    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    9

9.  BROL  MATEUSZ    --    PROMIEŃ  GLINICA    --    9

9.  KĄKOL  ADAM    --    ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    9

.

TABELA  STRZELCÓW  BRAMEK  --  SEZON  --  2019/20  --  Po  rundzie  jesiennej

KLASA  --  B  --  Seniorów

Miejsce    Nazwisko  i  imię    Klub    Ilość  bramek

1.  CHĘTKOWSKI  MARCIN    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    15

2.  MACHOŃ  PAWEŁ    --    ROZWÓJ  OLSZYNA    --    14

2.  SERWATKA  ARKADIUSZ    --    UNIA  LUBECKO    --    14

4.  KASPRZAK  SZYMON    --    KS  GWOŹDZIANY    --    12

4.  SKUBAŁA  DAWID    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    12

6.  JANICZEK  PAWEŁ    --    LKS  WIERZBIE    --    11

6.  SKUBAŁA  ŁUKASZ    --    PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    11

8.  MROCZEK  SEBASTIAN    --    LKS  WIERZBIE    --    9

8.  SELIGA  SYLWESTER    --    ŻWIREX  HADRA    --    9

10. MATYSEK  ANDRZEJ    --    SPARTA  TWORÓG    --    8

.

PROGRAM  PRO  JUNIOR  SYSTEM    --    KL - A    --    SEZON  --  2019/20  --  Po  rundzie  jesiennej

Rocznik    --    2002  i  młodsi

Miejsce    Klub    Punkty

1.  ORZEŁ  PAWONKÓW    --    3051

2.  ORZEŁ  PSARY- BABIENICA    --    1679

3.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    1488

4.  SPARTA  LUBLINIEC    --    835

5.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    535

6.  POKÓJ  SADÓW    --    399

7.  MECHANIK  KOCHCICE    --    376

8.  WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    302

9.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    263

10. LISWARTA  LISÓW    --    257

11. HURAGAN  JEZIORO    --    115

12.  PROMIEŃ  GLINICA    --    0

12.  RUCH  KOCHANOWICE    --    0

12.  UNIA  LISOWICE    --    0

.

TABELA  FAIR-PLAY  KL  --  A  --  seniorów  --  po  rundzie  jesiennej.

Miejsce / Klub / kartki  żółte / kartki  czerwone / punkty  karne

1.  PROMIEŃ  GLINICA    --    10 / 0 / 10

2.  VICTORIA  STRZEBIŃ    --    14 / 0 / 14

3.  LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    12 / 1 / 15

4.  UNIA  LISOWICE    --    13 / 1 / 16

5.  SPARTA  LUBLINIEC    --    17 / 0 / 17

6.  LISWARTA  LISÓW    --    19 / 0 / 19

6.  WARTA  KAMIEŃSKIE  MŁYNY    --    19 / 0 19

8.  RUCH  KOCHANOWICE    --    16 / 1 / 19

9.  PŁOMIEŃ  PRZYSTAJŃ    --    20 / 0 / 20

10. POKÓJ  SADÓW    --    20 / 1 / 23

11. ORZEŁ  PSARY-BABIENICA    --    26 / 0 / 26

12. MECHANIK  KOCHCICE    --    26 / 1 / 29

13. ORZEŁ  PAWONKÓW    --    28 / 1 / 31

14. HURAGAN  JEZIORO    --    36 / 0 / 36

.

TABELA  FAIR-PLAY  KL  --  B  --  seniorów  --  po  rundzie  jesinnej

Miejsce / Klub / kartki  żółte / kartki  czerwone / punkty  karne

1.  PŁOMIEŃ  ŁAGIEWNIKI  WIELKIE    --    9 / 0 / 9

1.  PROMIEŃ  GLINICA  II    --    9 / 0 / 9

3.  UNIA  LUBECKO    --    11 / 0 / 11

4.  ZIELONI  ZBOROWSKIE    --    12 / 0 / 12

5.  KS  GWOŹDZIANY    --    14 / 0 / 14

6.  ROZWÓJ  OLSZYNA    --    15 / 0 / 15

7.  RYBAK  CIASNA    --    19 / 0 / 19

8.  BŁĘKITNI  HERBY    --    20 / 0 / 20

8.  SPARTA  TWORÓG    --    20 / 0 / 20

10. ŻWIREX  HADRA    --    18 / 1 / 21

11. TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    22 / 1 / 25

12. LKS  WIERZBIE    --    23 / 1 / 26

13. DRAGON  RUSINOWICE    --    21 / 2 / 27

.

WYKAZ  ZAWODNIKÓW  UKARANYCH  PO  RUNDZIE  JESIENNEJ

KARY  PRZECHODZĄCE  NA  RUNDĘ  WIOSENNĄ  --  2020r.

Kary  za  otrzymane  kartki  czerwone  :

KL  --  A

1.  PŁONKA  RAFAŁ    --    MECHANIK  KOCHCICE    --    1  mecz

2.  CIEŚLIK  MARCIN    --    POKÓJ  SADÓW    --    1  mecz

3.  FRANCZOK  DAWID    --    RUCH  KOCHANOWICE    --    2  mecze

4.  DAWISKIBA  PIOTR    --    LKS  SIERAKÓW  ŚLĄSKI    --    1  mecz

KL  --  B

1.  MAŁESKA  DAWID    --    DRAGON  RUSINOWICE    --    1  mecz

Kary  za  otrzymane  kartki  żółte

KL  --  A

1.  JANIK  DANIEL    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    1  mecz

2.  KROLL  FABIAN    --    ORZEŁ  PAWONKÓW    --    1  mecz

3.  DOBOSZ  KAMIL    --    VICTORIA  STRZEBIŃ    --    1  mecz

KL  --  B

1.  JANICZEK  PAWEŁ    --    LKS  WIERZBIE    --    1  mecz

2.  MROCZEK  SEBASTIAN    --    LKS  WIERZBIE    --    1  mecz

3.  PERYGA  DOMINIK    --    RYBAK  CIASNA    --    1  mecz

4.  RUBIK  JACEK    --    BŁĘKITNI  HERBY    --    1  mecz

5.  ADAMEK  MATEUSZ    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    1  mecz

6.  PIETRUSZKA  MARIUSZ    --    TAJFUN  HARBUŁTOWICE    --    1  mecz

drukuj
Opublikował/a: Jan Sobala
Kategoria: Aktualności
Dodano: Piątek 20 grudnia 2019 12:21:02

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy