PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› AKTUALNOŚCI ›› Aktualności

Aktualności

Lista trenerów przyjętych na konferencję oraz sprawy organizacyjne w trakcie konferencji w dniu 17.12.2017 r.

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach ze względu na awarię systemu PZPN24, spowodowaną zmianą serwerów portalu PZPN24, przedstawia listę osób przyjętych na konferencję Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach.

Serdecznie zapraszam na Konferencję Szkoleniową dla Trenerów Piłki Nożnej, która odbędzie się w dniu 17.12.2017 roku w godz. 9.00-16.00 w Auli Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek, Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice.

http://www.slzpn.katowice.pl/szkolenie/konferencje-warsztaty/aktualnosci/1071/komunikat-wydzialu-szkolenia-slaskiego-zwiazku-pilki-noznej-lista-trenerow-przyjetych-na-konferencje-oraz-sprawy-organizacyjne-w-trakcie-konferencji-w-dniu-17-12-2017

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

Zaproszenie na Konferencję Szkoleniową dla Trenerów Piłki Nożnej w dn. 17.12.2017 r.

W imieniu Wydziału Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach serdecznie zapraszam na Konferencję Szkoleniową dla Trenerów Piłki Nożnej, która odbędzie się w dniu 17.12.2017 roku w godz. 9.00-16.00 w Auli Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek, Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice.

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

Ważne! Lista osób obecnych na pierwszych testach w PPN Lubliniec w dn. 01.12.2017 r.

Szanowni Państwo!

W związku z przeprowadzoną na przełomie maja i czerwca 2017 roku pierwszą identyfikacją zawodników urodzonych w latach 2005 i 2006 przesyłamy Państwu kalendarz treningów.

Identyfikacja obejmuje przede wszystkim zawodników, którzy są pod obserwacją TRENERÓW KOORDYNATORÓW Z PODOKRĘGU I NIE SĄ W REPREZENTACJI ŚLĄSKA.

Identyfikacja ma za zadanie dbanie o młodych zawodników, trenerów poprzez przesyłanie wytycznych pozwalających na efektywny trening oraz na:

• wszechstronne wspieranie szkolenia w optymalnym wieku do nauki gry w piłkę nożną.
• wspieranie młodych piłkarzy oraz Trenerów piłki nożnej przez stworzenie bazy danych dostępnej dla Trenerów Reprezentacji Śląska.
• systematyczne podnoszenie poziomu szkolenia sportowego w klubach małych, wiejskich poprzez stworzenie optymalnej bazy ćwiczeniowej.
• zwiększenie liczby zawodników tzw. "perspektywicznych" dla Reprezentacji Podokręgów i Reprezentacji Śląska.

Na testach pojawi się trener Kadry ŚLZPN. Obecność zawodników z podanej listy jest obowiązkowa!

Miejsce konsultacji Orlik w Pawonkowie ul. Szkolna 1, przy boisku KS Orzeł Pawonków. Dzień 01.12.17 godzina 17.00.

Zapraszamy do treningów!

   Wydział Szkolenia Podokręgu Lubliniec                                                         Prezes Podokręgu Lubliniec
                       Szymon Mlynek                                                                                          Krzysztof Olczyk

Ważny komunikat dot. niezwłocznego uregulowania zaległych należności przez Kluby

W imieniu Zarządu Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu informuję, iż Kluby zalegające z płatnościami na rzecz Podokręgu Lubliniec zobowiązane są do niezwłocznego uregulowania należności, zgodnie z obowiązującymi regulaminami, w terminie do końca listopada 2017 roku.

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

Ważny komunikat dot. niezwłocznego uzupełnienia zaległych sprawozdań z zawodów w systemie Extranet przez sędziów

W imieniu Zarządu Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu przypominam o uzupełnieniu sprawozdań z zawodów w systemie Extranet przez sędziów zobowiązanych w Komunikacie 24/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny z dnia 9/10 listopada 2017 roku, w terminie do końca listopada 2017 roku.

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

Bilety na mecz reprezentacji Polski w Futsalu: POLSKA - GRUZJA

W imieniu Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej serdecznie zapraszam wszystkich miłośników piłki nożnej na mecz reprezentacji Polski w Futsalu: POLSKA - GRUZJA, który odbędzie się 5 grudnia 2017 roku o godz. 18.00 w Hali Sportowej w Częstochowie przy ul. Żużlowej 4.

Bilety dostępne w biurze: CzOZPN, Częstochowa, ul. Kopernika 10/12 oraz ŚlZPN, Katowice, ul. Francuska 32.

Cena 5 zł. Dostępne od 22 listopada 2017 roku.

Zamówienia proszę kierować na adres e-mail: czestozpnkupbilet@interia.pl.

.

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

 

Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych

W związku z otrzymanym pismem informuję, iż Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach organizuje w dniach 13-14 stycznia 2018 roku "Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych".

Szczegóły w załączeniu.

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

IX Cykl Turniejów Halowych Orzeł Cup 2017

IX Cykl Turniejów Halowych "Orzeł Cup" 2017

Poniedziałek 6 listopada 2017 (Aktualności)

Zapraszam do zapisów na IX edycję OGÓLNOPOLSKICH TURNIEJÓW HALOWYCH ORZEŁ CUP. Turniej w swojej 9 letniej historii posiada w swoim udziale blisko 1000 klubów piłkarskich oraz 12000 uczestników turniejów! Bramki 5x2, Pole gry 40x25, 5+1. Koszt 150 zł. bez posiłków oraz 250 zł. z posiłkami dla 10 zawodników lub oplata 10 zł. za obiad. Kontakt: Mlynek Szymon, tel. 793 176 423.

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

 

Ważny komunikat dot. rozgrywek w dn. 4-5.11.2017 r.

Ważny komunikat dot. rozgrywek w dn. 4-5.11.2017 r.

Piątek 3 listopada 2017 (Aktualności)

W związku ze złymi warunkami atmosferycznymi, tj. złym stanem muraw boisk Wydział Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu daje możliwość decydowania "Gospodarzom" meczów, w porozumieniu z drużynami "Gości" i sędziami o odwoływaniu rozgrywek, tym samym zaoszczędzeniu kosztów związanych z przyjazdami drużyn "Gości" na mecze.

Powyższa decyzja Wydziału Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu dotyczy całości rozgrywek terminu 4-5.11.2017 r. szczebla Podokręgu Lubliniec.

Jeżeli wystąpią takie przypadki należy bezwzględnie, oprócz drużyn "Gości" powiadomić również Sędziów Zawodów. Aktualna obsada sędziów znajduje się na stronie internetowej Podokręgu Lubliniec pod poniższym linkiem:

http://www.ppnlubliniec.pl/pobierz/0f8a06-obsada_4_5.11.pdf

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

Turniej Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku - Powiat Lubliniecki

W załączeniu zamieszczony został harmonogram Turnieju "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku" w Powiecie Lublinieckim.

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy