PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Przypomnienie o Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Delegatów Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu w dniu 26 kwietnia 2018 r. (czwartek) o godz. 17.00

Szanowni Delegaci Klubów
Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu

Przypominam, że Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu, odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2018 r. (czwartek) o godz. 17.00 w  Restauracji „ANTARES” w Lublińcu przy ul. Powstańców Śląskich 79.

W załączeniu projekt porządku i regulaminu obrad.

Serdecznie zapraszam.

Prezes Podokręgu Lubliniec 
Krzysztof Olczyk          

LKS WARTA Kamieńskie Młyny zwycięzcą meczu finałowego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Lubliniec

W dniu 4 kwietnia 2018 roku o godz. 16:30 na stadionie KS "UNIA" Kalety odbył się mecz finałowy pomiędzy LKS WARTA Kamieńskie Młyny a MLKS Woźniki. Wynik meczu po dogrywce 1:1, a po serii rzutów karnych mecz zakończył się wynikiem 4:2 na korzyść LKS WARTA Kamieńskie Młyny.

Prezes Podokręgu Lubliniec 
Krzysztof Olczyk          

Ważna informacja!

Ważna informacja!

Piątek 30 marca 2018 (Aktualności)

W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia rozgrywek sezonu wiosennego Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu informuje, że zaistniała pilna potrzeba wzmocnienia stanu osobowego Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny.

Prosimy o zgłaszanie się chętnych osób z terenu Podokręgu Lubliniec do działania w w/w gremiach statutowych na adres: oc@lubliniec.pl.

Prezes Podokręgu Lubliniec 
Krzysztof Olczyk          

Ważna informacja! - V Memoriał im. Jerzego Wyrobka został odwołany!

Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Lublińcu informuje, iż V Memoriał im. Jerzego Wyrobka dla zawodników rocznika 2007 i młodsi, który miał odbyć się w dniu 25.03.2018 roku (niedziela) o godzinie 9.30 - został odwołany.

 Przewodniczący Wydziału Szkolenia                                                             Prezes Podokręgu Lubliniec
               Zbigniew Ormańczyk                                                                                      Krzysztof Olczyk       

 

Ważna informacja!

Ważna informacja!

Czwartek 15 marca 2018 (Aktualności)

Przypominamy Klubom Podokręgu Lubliniec o wpłacie do kasy lub na konto Podokręgu Lubliniec kwoty 120,00 zł., tj rocznej składki członkowskiej Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach do dnia 28 marca 2018 roku.

Składka ma być wpłacona wyłącznie do kasy lub na konto Podokręgu Lubliniec.

Prezes Podokręgu Lubliniec 
Krzysztof Olczyk          

TERMINY  RUNDY  WIOSENNEJ  SEZONU  2017/18

TERMINY RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2017/18

Środa 7 marca 2018 (Aktualności)
Kursokonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej - Lubliniec 25 luty 2018 r.

W dniu 25 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu odbyła się organizowana przez Podokręg Piłki Nożnej w Lublińcu we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Śląskim Związkiem Piłki Nożnej w Katowicach kursokonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej. Patronat nad kursokonferencją objął Pan Joachim Smyła Starosta Lubliniecki. Kursokonferencja była podzielona na dwie części: teoretyczną (wykłady w auli) i praktyczną (trening pokazowy w hali sportowej).

Uczestnikami kursokonferencji byli trenerzy, którzy zarejestrowali się poprzez platformę PZPN 24 (135 trenerów). Nadzór merytoryczny nad kursokonferencją pełnił prof. dr Jerzy Talaga, nauczyciel akademicki, trener UEFA PRO, wychowawca wielu pokoleń trenerów i instruktorów piłki nożnej w tym byłych trenerów reprezentacji Polski. W latach 1969 - 2010 był redaktorem naczelnym czasopisma Trener. Był członkiem sztabu szkoleniowego reprezentacji olimpijskiej w Monachium w 1972 roku.

Kursokonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej - Lubliniec 25 luty 2018 r.

W imieniu Wydziału Szkolenia Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu serdecznie zapraszam na Kursokonferencję dla trenerów i instruktorów piłki nożnej, która odbędzie się w dniu 25 lutego 2018 r. w Auli Zespołu Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu, ul. Sobieskiego 22, 42-700 Lubliniec.

Uczestnik Kursokonferencji winien się zarejestrować poprzez portal PZPN24.

W dniu Kursokonferencji nie będzie możliwości zarejestrowania uczestnika.

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy