PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

Wyszukiwarka

Galeria

Wybrane zdjęcia

Kursokonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej - Lubliniec 25 luty 2018 r.
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Kursokonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej - Lubliniec 25 luty 2018 r.

W imieniu Wydziału Szkolenia Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu serdecznie zapraszam na Kursokonferencję dla trenerów i instruktorów piłki nożnej, która odbędzie się w dniu 25 lutego 2018 r. w Auli Zespołu Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu, ul. Sobieskiego 22, 42-700 Lubliniec.

Uczestnik Kursokonferencji winien się zarejestrować poprzez portal PZPN24.

W dniu Kursokonferencji nie będzie możliwości zarejestrowania uczestnika.

Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk         

Kursokonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej

Dnia 25 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu odbyła się organizowana przez Podokręg Piłki Nożnej w Lublińcu we współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej w Katowicach kurskonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej. Kursokonferencja była podzielona na dwie części: teoretyczną (wykłady na auli) i praktyczną (treningi na hali sportowej).

Uczestnicy kursokonferencji, zarówno trenerzy (m.in. uczestnicy kursu UEFA C) jak i instruktorzy, z podokręgów lublinieckiego, częstochowskiego, ale również bytomskiego, sosnowieckiego i katowickiego, wysłuchali ciekawych wykładów oraz obejrzeli dwa poglądowe piłkarskie treningi.

Kursokonferencję otworzył prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu - Krzysztof Olczyk, który powitał uczestników, prelegentów, gości honorowych m.in. złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Monachium Zygmunta Anczoka, srebrnego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Montrealu Jana Benigiera, dr Zbigniewa Witkowskiego, który jako trener poprowadził piłkarską reprezentację Polski kobiet do lat 17 do mistrzostwa Europy w 2013 roku, członka zarządu ŚlZPN i Prezesa Podokręgu Katowice Stefana Mleczko oraz wiceprzewodniczącego / trenera koordynatora Wydziału Szkolenia ŚlZPN w Katowicach Damiana Galeja.

Część teoretyczną kursokonferencji rozpoczął wykład pt. "Najczęściej spotykane błędy w treningu piłki nożnej" - nestora polskiej myśli szkoleniowej, wychowawcy wielu pokoleń trenerów i instruktorów piki nożnej, którzy pracowali później w najlepszych klubach ekstraklasy, "trenera trenerów" - doc. dr. Jerzego Talagi.

Historia klubów Podokręgu Lubliniec

Czwartek 23 stycznia 2014 (Historia)

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy