PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

Wyszukiwarka

Galeria

Wybrane zdjęcia

Podsumowanie szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Lublińcu
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI


Unlimited Sport – Football Edition „Praktycy dla Praktyków” to pierwsza edycja konferencji trenerskich skierowana do całych sztabów drużyn piłkarskich.


24 listopada od 9.00 do 18.00 na Stadionie Miejskim w Tychach, które wspólnie ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej, są partnerem przedsięwzięcia, zorganizowanego przez DreamMotion, odbędzie się wyjątkowe spotkanie szkoleniowców. Rejestracja ruszyła 29 października, a lista uczestników, którzy mogą zdobyć 3 punkty do certyfikacji, jest ograniczona.

- Konferencja jest podzielona na panele - mówi prezes zarządu DremMotion Sp. z o.o. Piotr Woźniak. - Docelowo odbiorcą jest każda osoba, która pracuje w sztabie piłkarskim. Stąd właśnie rozróżnienie na: panel techniczno-taktyczny dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego, na panel treningowo-metodyczny dla tych którzy pracują z zawodnikami pod kątem przygotowania motorycznego i profilaktyki czyli dla, lekarzy, fizjoterapeutów, masażystów i fizjologów oraz panel menedżerski uwzględniający prowadzenie klubu, czyli dla prezesów, dyrektorów sportowych, kierowników, koordynatorów, menedżerów i skautów. Tematem głównym będzie wprowadzanie młodego zawodnika do piłki seniorskiej. Czyli etap, w którym zawodnik mając 17-18-lat albo robi krok w kierunku zawodowej piłki, albo zostaje w "odmęcie" lig amatorskich.

- Jak przebiegać będzie konferencja?

- Panele odbywać się będą równolegle, czyli w tym samym momencie, w trzech różnych salach. Będzie więc można wybrać wykładowcę i temat, który kogoś najbardziej interesuje. A jest w czym i w kim wybierać. Wśród wykładowców od techniki i taktyki są: Mateusz Michalik, Jarosław Skrobacz, Daniel Kawka, Rafał Kubów i Jacek Magiera. O całej gamie aspektów medycznych mówić będą: profesorowie: Krzysztof Ficek, Jan Chmura i Paweł Chmura, doktorzy: Grzegorz Hajduk i Marek Konefał oraz Dominik Chałupnik, Jakub Heller, Michał Puchała, Artur Mohr. Natomiast o organizacji struktur szkoleniowych w klubie powiedzą: Piotr Mrozek, Sebastian Mirowski i Robert Góralczyk. Te nazwiska mówią wiele i na pewno każdy pracujący w klubie znajdzie coś wartościowego dla siebie. Do tego przewidziane są mini targi, na których zaprezentują się usług dla klubów z zakresu sprzętu do rehabilitacji oraz treningowego, a także suplementacji ze spółką Olimp Sport Nutrition, która jest też jednym ze sponsorów konferencji.

- Gdzie można zdobyć więcej informacji?

- Zapraszam na naszą stronę konferencji (TUTAJ), na której mamy też wyszczególnionych partnerów z patronem honorowym, czyli prezydentem Miasta Tychów oraz sponsorów, z firmą finansową Value Company na czele. Oczywiście są tam informacje o planie konferencji, prelegentach, regulaminie i sposobie rejestracji. Odbywa się ona przez portal pzpn24.pl, a cały proces rejestracji jest u nas dokładnie opisany i myślę, że każdy zainteresowany poradzi sobie z zapisem. Trzeba tylko zwrócić uwagę na to, że zapisujemy się na portalu PZPN, a opłaty w wysokości 249 złotych dokonujemy na konto DreamMotion Sp. z o.o., nr: 54 1140 2004 0000 3702 7856 8692, w tytule podając imię, nazwisko, panel wydarzenia oraz e-mail uczestnika.

- Czy to jest debiut waszej firmy na tym polu?
- Jesteśmy formą szkoleniową więc prowadziliśmy już różne konferencje, ale o takim zasięgu ogólnopolskim, na taką liczbę uczestników, których z wykładowcami i gośćmi spodziewamy się około 350, jako główny organizator debiutujemy na głębokiej wodzie, ale... płyniemy. Rejestracja ruszyła i za tym idzie nadzieja, że pojawią się uczestnicy i wyniosą dla siebie wiedzę praktyczną i merytoryczną, która pozwoli się im rozwijać. Tego w imieniu organizatorów sobie i uczestnikom życzę.


Źródło: http://slzpn.katowice.pl/slaski/zpn/aktualnosci/3717/takiej-konferencji-trenerskiej-jeszcze-nie-bylo

MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW - POWOŁANIA

Środa 6 listopada 2019 (Aktualności)

Wyniki rywalizacji dziewcząt w finale U12 rozgrywanym w Kochcicach w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk
i
Przewodniczący Komisji Szkolenia
Podokręg Lubliniec
Szymon Mlynek

Wyniki rywalizacji w półfinale U12 rozgrywanym w Lublińcu w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk
i
Przewodniczący Komisji Szkolenia
Podokręg Lubliniec
Szymon Mlynek

Wyniki rywalizacji w półfinale U12 rozgrywanym w Woźnikach w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk
i
Przewodniczący Komisji Szkolenia
Podokręg Lubliniec
Szymon Mlynek

30-LECIE PODOKRĘGU LUBLINIEC

Sobota 21 września 2019 (Aktualności)


Jubileusz 30-lecia Podokręgu Lubliniec miał bardzo uroczysty charakter. W siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie spotkali się przedstawiciele władz samorządowych oraz klubów z regionu lublinieckiego. Nie zabrakło także reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej na czele z Prezesem Honorowym Rudolfem Bugdołem oraz prezesami zaprzyjaźnionych Podokręgów.


W rolę konferansjera wcielił się Piotr Hankus - solista kojarzony z wykonania "Starzyka", a zarazem przewodnik po koszęcińskim pałacu oraz laureat plebiscytu "Mistrz Mowy Polskiej". To on po krótkim wstępie zaprosił na scenę sali widowiskowej Pawilonu Elwiry Kamińskiej prezesa Podokręgu Lubliniec Krzysztofa Olczyka, który podziękował za wsparcie i patronat nad uroczystościami jubileuszowymi staroście lublinieckiemu Joachimowi Smyle oraz przywitał zaproszonych gości z mistrzem olimpijskim z 1972 roku Zygmuntem Anczokiem i wicemistrzem olimpijskim z 1976 roku Janem Benigierem oraz trenerem Gothardem Kokottem, a także przyjacielem podokręgu Edwardem Klytą. Jednocześnie podziękował wszystkim osobom związanym z lokalnym środowiskiem piłkarskim za partnerskie traktowanie zarządu podokręgu, bezkonfliktową współpracę i wspomaganie realizacji zadań na rzecz rozwoju piłki nożnej. Ponadto złożył wyrazy szacunku tym którzy budowali zręby i obecne struktury Podokręgu Lubliniec, który powstał 10 lipca 1989 roku z inicjatywy członków zarządu Podokręgu Olesno Zygmunta Budzika, Alfonsa Doleżycha i Henryka Golasia. Gorącym orędownikiem powstania Podokręgu Lubliniec był ówczesny prezes Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Jan Bzowy. Nie zapomniano o tych, którzy odeszli już na "niebieskie boiska" oraz o tych, którzy obecnie stoją na czele Podokręgu Lubliniec, a są to: prezes Krzysztof Olczyk, wiceprezesi Zygmunt Budzik i Edward Czyż, członkowie zarządu Henryk Gorol, Grzegorz Jaśkiewicz, Seweryn Pogoda i Andrzej Respondek.

Nieodłączną częścią takich uroczystości jest także wyróżnianie najbardziej zasłużonych działaczy. Brązowe Honorowe Odznaki PZPN otrzymali: Danuta Czerwińska, Jadwiga Mazurkiewicz, Wojciech Czerwiński, Andrzej Gałeczka, Zygmunt Gmyrek, Janusz Kita, Henryk Pawełczyk, Marek Pietrzak, a Złotą Honorową Odznakę PZPN wręczono Stefanowi Pietrzakowi. Natomiast Zarząd Podokręg Lubliniec uhonorował wszystkie kluby okolicznościowymi grawertonami, które przyznano także samorządowcom wspierającym kluby: Joachimowi Smyle staroście lublinickiemu, Tadeuszowi Koninie wicestaroście lublinieckiemu, Edwardowi Maniurze burmistrzowi Lublińca, Klaudiuszowi Kandzi burmistrzowi Kalet, Michałowi Aloszce burmistrzowi Woźnik, Krzysztofowi Bełkotowi burmistrzowi gminy Boronów, Joannie Wons-Klecie wójt gminy Pawonków, Henrykowi Machowi wójtowi gminy Przystajń, Zbigniewowi Seniuchowi wójtowi gminy Koszęcin oraz Andrzejowi Sadlokowi przewodniczącemu Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS i Henrykowi Malcherowi członkowi zarządu Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS, a także Janowi Bzowemu, Rudolfowi Bugdołowi, Zbigniewowi Ormańczykowi, Zygmuntowi Anczokowi, Janowi Benigierowi, Januszowi Buli, Dariuszowi Kiedrzynowi i Zygmuntowi Szwedzie oraz Edwardowi Klycie.

Następnie w części artystycznej zaprezentował się duet wokalny Kola & Jola, a gdy przebrzmiały echa skocznych melodii Prezes Honorowy Śląskiego Związku Piłki Nożnej Rudolf Bugdoł w towarzystwie prezesów podokręgów wręczył na ręce Krzysztofa Olczyka jubileuszowy dyplom w ozdobnym etui i rozpoczęły się kuluarowe rozmowy o minionych 30 latach oraz planach na najbliższe miesiące i następną kadencję.

Więcej zdjęć z uroczystości można oglądać TUTAJ.


http://www.slzpn.katowice.pl/slaski/zpn/aktualnosci/3592/30-lecie-podokregu-lubliniec

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk

 

KOMUNIKAT NR 13/2019/2020 KOMISJI DS. ROZGRYWEK I DYSCYPLINY

Piątek 1 listopada 2019 (Komunikaty PPN)

Więcej w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk

XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWY "ORZEŁ CUP"

Środa 30 października 2019 (Aktualności)

KOMUNIKAT NR 12/2019/2020 KOMISJI DS. ROZGRYWEK I DYSCYPLINY

Piątek 25 października 2019 (Komunikaty PPN)

Więcej w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk

WYKAZ KARTEK Z EXTRANETU (STAN NA 24.10.2019)

WYKAZ KARTEK Z EXTRANETU (STAN NA 24.10.2019)

Piątek 25 października 2019 (Aktualności)

Załączniki do pobrania w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy