PODOKRĘG
PIŁKI NOŻNEJ
W LUBLIŃCU

Wyszukiwarka

Galeria

Wybrane zdjęcia

Podsumowanie szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Lublińcu
Jesteś tutaj: PPN Lubliniec ›› AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Do wygrania: 7 turniejowych koszulek, 14 piłek i 21 zestawów szkolnych.


Zadanie konkursowe polega na:
1. Włącz naszą grę.
2. Odbijaj piłkę głową ile dasz radę!
3. Prześlij zrzut ekranu z wynikiem na adres grassroots@pzpn.pl


Każdego dnia będziecie mieć szansę na zdobycie jednej z trzech nagród za miejsca od 1-3. Zwycięzca otrzyma koszulkę, piłkę i zestaw przyborów szkolnych. Osoba na drugim miejscu – piłkę i zestaw przyborów szkolnych. Za trzeci wynik wysyłamy zestaw przyborów szkolnych.

Zgłoszenia będą przyjmowane codziennie do godz. 23:59. Konkurs trwa do 27.11.2019


REGULAMIN

KOMUNIKAT NR 16/2019/2020 KOMISJI DS. ROZGRYWEK I DYSCYPLINY

Piątek 22 listopada 2019 (Komunikaty PPN)

Więcej w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk

VIII EDYCJA HALOWEJ LIGI PODOKRĘGU ZABRZE

Piątek 22 listopada 2019 (Aktualności)

W imieniu Prezesa Podokręgu Zabrze Jarosława Bryś zapraszamy klubu Podokręgu Lubliniec do udziału w VIII edycji Halowej Ligi Podokręgu Zabrze.

Rozgrywki prowadzone będą w następujących kategoriach wiekowych:


- roczniki 2013-2014 (skrzaty)
- roczniki 2011-2012 (żaki)
- roczniki 2009-2010 (orliki)
- roczniki 2007-2008 (młodziki)
- roczniki 2005-2006 (trampkarze)
- roczniki 2001-2004 (juniorzy)
- rocznik 2000 i starsi (seniorzy)

Zgłoszenia drużyn są przyjmowane drogą mailową - hlpz@podokregzabrze.org - do 22 listopada br. W zgłoszeniu prosimy podać kategorię wiekową i ilość drużyn reprezentujący dany klub.

Przypominamy, że dla klubów zrzeszonych w Podokręgu Zabrze udział w HLPZ jest bezpłatny, natomiast wpisowe dla klubów spoza naszego Podokręgu wynosi 200 zł.

Rozgrywki trwać będą od listopada br. do marca 2020 roku, a wszelkich informacji udziela Koordynatora do spraw HLPZ - Grzegorz Podeszwa (tel. 531-872-021).

Mecze finałowe odbędą się 1 marca 2020 roku w Arenie Gliwice.

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk

JUNIORZY MŁODSI MECHANIKA KOCHCICE ZAGRAJĄ W II LIDZE WOJEWÓDZKIEJ!

Poniedziałek 18 listopada 2019 (Aktualności)

W rewanżowym meczu barażowym Juniorzy Młodsi klubu Mechanik Kochcice, po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonali MOSiR Myszków 6:4 (2:2). W pierwszym spotkaniu padł wynik 2:1 na korzyść zespołu z Myszkowa. Dzięki zwycięstwu w rundzie wiosennej młodzi zawodnicy Mechanika będą występować w rozgrywkach II Ligi Wojewódzkiej B1, w których przyjdzie im rywalizować z takimi zespołami jak Ruch Chorzów czy Górnik Zabrze.


Wielkie gratulacje i życzymy powodzenia
Prezydium Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu

KOMUNIKAT NR 15/2019/2020 KOMISJI DS. ROZGRYWEK I DYSCYPLINY

Piątek 15 listopada 2019 (Komunikaty PPN)

Więcej w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk

Wyniki rywalizacji w półfinale U10 rozgrywanym w Lublińcu w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk
i
Przewodniczący Komisji Szkolenia
Podokręg Lubliniec
Szymon Mlynek

Wyniki rywalizacji w półfinale U10 rozgrywanym w Herbach w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk
i
Przewodniczący Komisji Szkolenia
Podokręg Lubliniec
Szymon Mlynek

KOMUNIKAT NR 14/2019/2020 KOMISJI DS. ROZGRYWEK I DYSCYPLINY

Czwartek 7 listopada 2019 (Komunikaty PPN)

Więcej w "CZYTAJ DALEJ"

Pozdrawiam
Prezes Podokręgu Lubliniec
Krzysztof Olczyk


Unlimited Sport – Football Edition „Praktycy dla Praktyków” to pierwsza edycja konferencji trenerskich skierowana do całych sztabów drużyn piłkarskich.


24 listopada od 9.00 do 18.00 na Stadionie Miejskim w Tychach, które wspólnie ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej, są partnerem przedsięwzięcia, zorganizowanego przez DreamMotion, odbędzie się wyjątkowe spotkanie szkoleniowców. Rejestracja ruszyła 29 października, a lista uczestników, którzy mogą zdobyć 3 punkty do certyfikacji, jest ograniczona.

- Konferencja jest podzielona na panele - mówi prezes zarządu DremMotion Sp. z o.o. Piotr Woźniak. - Docelowo odbiorcą jest każda osoba, która pracuje w sztabie piłkarskim. Stąd właśnie rozróżnienie na: panel techniczno-taktyczny dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego, na panel treningowo-metodyczny dla tych którzy pracują z zawodnikami pod kątem przygotowania motorycznego i profilaktyki czyli dla, lekarzy, fizjoterapeutów, masażystów i fizjologów oraz panel menedżerski uwzględniający prowadzenie klubu, czyli dla prezesów, dyrektorów sportowych, kierowników, koordynatorów, menedżerów i skautów. Tematem głównym będzie wprowadzanie młodego zawodnika do piłki seniorskiej. Czyli etap, w którym zawodnik mając 17-18-lat albo robi krok w kierunku zawodowej piłki, albo zostaje w "odmęcie" lig amatorskich.

- Jak przebiegać będzie konferencja?

- Panele odbywać się będą równolegle, czyli w tym samym momencie, w trzech różnych salach. Będzie więc można wybrać wykładowcę i temat, który kogoś najbardziej interesuje. A jest w czym i w kim wybierać. Wśród wykładowców od techniki i taktyki są: Mateusz Michalik, Jarosław Skrobacz, Daniel Kawka, Rafał Kubów i Jacek Magiera. O całej gamie aspektów medycznych mówić będą: profesorowie: Krzysztof Ficek, Jan Chmura i Paweł Chmura, doktorzy: Grzegorz Hajduk i Marek Konefał oraz Dominik Chałupnik, Jakub Heller, Michał Puchała, Artur Mohr. Natomiast o organizacji struktur szkoleniowych w klubie powiedzą: Piotr Mrozek, Sebastian Mirowski i Robert Góralczyk. Te nazwiska mówią wiele i na pewno każdy pracujący w klubie znajdzie coś wartościowego dla siebie. Do tego przewidziane są mini targi, na których zaprezentują się usług dla klubów z zakresu sprzętu do rehabilitacji oraz treningowego, a także suplementacji ze spółką Olimp Sport Nutrition, która jest też jednym ze sponsorów konferencji.

- Gdzie można zdobyć więcej informacji?

- Zapraszam na naszą stronę konferencji (TUTAJ), na której mamy też wyszczególnionych partnerów z patronem honorowym, czyli prezydentem Miasta Tychów oraz sponsorów, z firmą finansową Value Company na czele. Oczywiście są tam informacje o planie konferencji, prelegentach, regulaminie i sposobie rejestracji. Odbywa się ona przez portal pzpn24.pl, a cały proces rejestracji jest u nas dokładnie opisany i myślę, że każdy zainteresowany poradzi sobie z zapisem. Trzeba tylko zwrócić uwagę na to, że zapisujemy się na portalu PZPN, a opłaty w wysokości 249 złotych dokonujemy na konto DreamMotion Sp. z o.o., nr: 54 1140 2004 0000 3702 7856 8692, w tytule podając imię, nazwisko, panel wydarzenia oraz e-mail uczestnika.

- Czy to jest debiut waszej firmy na tym polu?
- Jesteśmy formą szkoleniową więc prowadziliśmy już różne konferencje, ale o takim zasięgu ogólnopolskim, na taką liczbę uczestników, których z wykładowcami i gośćmi spodziewamy się około 350, jako główny organizator debiutujemy na głębokiej wodzie, ale... płyniemy. Rejestracja ruszyła i za tym idzie nadzieja, że pojawią się uczestnicy i wyniosą dla siebie wiedzę praktyczną i merytoryczną, która pozwoli się im rozwijać. Tego w imieniu organizatorów sobie i uczestnikom życzę.


Źródło: http://slzpn.katowice.pl/slaski/zpn/aktualnosci/3717/takiej-konferencji-trenerskiej-jeszcze-nie-bylo

Skontaktuj się z nami

PODOKRĘG
Piłki Nożnej w Lublińcu
ul. Piłsudskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Telefon:
(34) 356 35 54
Faks:
(34) 356 35 54
E-mail:

Polecamy